Ballina Magazina Kush je ti? Konkurrenti i 'PërPuthen' publikon foton kur ishte fëmijë (FOTO)

Kush je ti? Konkurrenti i ‘PërPuthen’ publikon foton kur ishte fëmijë (FOTO)

Konkurrentët e emisionit “Për’Puthen” janë kthyer në personazhet më të ndjekur të këtyre muajve në media e rrjete sociale dhe gjithçka rreth tyre përbën interes të madh për publikun.

Po ashtu, të gjithë janë kuríozë të dinë se si dukeshin këto personazhe para se të bëheshin të njohur për të gjithë.

Së fundmi në rrjet ka qàrkulluar një foto e njërit prej personazheve më të komentuar të programit, Atdheut.

Fansat e tij të shumtë që në rrjete sociale kanë zbùluar një fotografi nga fëmijëria e tij, ku duket një Atdhe i vogël simpatik dhe me shumë stil që në moshë të vogël.

Si një prej personazhet më të përfolur të momentit dhe më të komentuarit në rrjete sociale, Atdheu është i kërkuar momentalisht për reklamime të bizneseve të ndryshme dhe po përfitojnë shuma të mëdha parash.

Jeni kuriozë të dini sa fiton Atdheu nga rrjeti social Instagram?

Sipas “Express”, ai paguhet 500 euro për një postim, duke ia kaluar edhe personazheve VIP që kanë vite në ekran.

Megjithëse u bë kohë në emision, konkurrenti ende s’ka krijuar një lídhje dhe pëlqimet e tij janë të lëkundura.

Teksa del me Antonelën dhe ngàcmohet me Sarën, ai është parë së fundmi edhe në shoqërinë e Sindit jashtë emisionit.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Jo vetëm aktor! Visjani dhe reperi i njohur kosovar publikojnë hitin e garantuar të verës (VIDEO)

Visjani dhe Meritoni, fansa të njëri tjetrit arrijnë të bashkëpunojnë në një rrymë të përbashkët. Visjan Ukcenaj si një fans i zjàrrtë i Meriton Ademit,...

Konkurrentja e PërPuthen+40 habit me deklaratën e saj: Jam pré e bullízmít sepse…(VIDEO)

Erlinda Ogreni konkurrentja e 'përPuthen+40', e divòrcuar dhe me një vajzë 12-vjeçare. Ajo është me origjinë nga Lushnja ndërsa aktualisht jeton në Tiranë, ku ka...

Çifti i panjohur fitoi çmimin ‘Guinnes’, arsyeja është mahnitëse! (VIDEO)

James dhe Chloe Lusted janë shpallur çifti i martuar me diferencën më të madhe të gjatësisë, rreth 60 cm. Ata u konfirmuan nga komisioni i...

Zbùlohet më në fund se me cilin këngëtar do bashkëpunojë Ghetto Geasy! (FOTO)

Ghetto Geasy i është futur prej kohësh punës dhe ka gatuar në studio hite që ne të gjithë mezi presim t’i dëgjojmë. Së fundmi, ai...

I dedíkoi këngën ‘Thíkat e mia’, ja si reàgoi ish e dashura e Alban Ramosaj ()

Alban Ramosaj ka dhënë një intervistë së fundmi për revistën “Class”, ku folur gjatë për fitoren në “Kënga Magjike” dhe jetën e tij profesionale. Mes...
error: Alert: Content is protected !!