Ballina Magazina Shqipja si vera, sa më e vjetër aq më e mirë! Ja...

Shqipja si vera, sa më e vjetër aq më e mirë! Ja si dukej para se të bëhej e famshme!

Ndonëse nuk është më pjesë e “PërPuthen”, Shqipe Hysenaj vazhdon të mbetet shumë e komentuar në rrjet.

Ajo është shumë aktive në rrjete sociale, ku së fundmi ka realízuar një bisedë vírtuale me ndjekësit.

Një ndër ta e ka pyetur se cila është fotoja e saj e preferuar dhe Shqipja ka publikuar një foto në moshën 24-vjeçare.

Atëherë ajo ishte një figurë e panjohur për publikun, megjithatë duket e njëjta Shqipe.

Kujtojmë se ish-konkurrentja nuk e gjeti dashurinë në “PërPuthen”, nga ku u përjashtùa.

Në bisedën me ndjékësit ajo ka shkruar se nuk e humb shpresën për të gjetur dashurinë e vërtetë.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Konfirmoi lídhjen me Andin, Melisa e ka me Olsa Muhametin: Më mohoi dashurinë…

Andi dhe Melisa konfirmuan lídhjen e tyre të dashurisë, pasi kjo e fundit publikoi këngën e saj më të re “Leje”. Videoklipi i këngës u...

Analiza e ‘dopingut’ ndaj Edi Ramës! Çfarë do të zbulojë?!

Edi Rama sipas të dhënave të dala nga numërimi i votave ka dalë fitues në garën e 25 Prillit, por krejt ndryshe nga një...

Shteti i Edi Ramës! Prokuroria: : Kultivimi i kanàbisit gjatë 2020 u rrit…

Pandemia gjatë vitit 2020 nuk ka ndíkuar aspak në rénien e aktivitetit të kultívuesve të kanàbisit. Izòlími nga Covid-19 duket se është shfrýtëzuar nga kultívuesit...

Plàs në ‘Open’! Endri Shabani largohet nga emisioni pas debàtit me Eni Vasilin (VIDEO)

Kreu i 'Nismës Thurje', Endri Shabani, është larguar nga studio e 'Open' në Top Channel mbrëmjen e sotme, pas një debàti me moderatoren e...

Çfarë ngjashmërie! E motra i feston ditëlindjen, ja urimi i Orindës për të (FOTO)

Ndoshta shumë prej jush nuk e dini por Orinda Huta ka një motër më të madhe. Ajo quhet Silvana dhe jeton në Irlandë. Sigurisht, nuk...