Ballina Magazina Mevlani i martuar në Gjermani? Ai e pranoi por...(VIDEO)

Mevlani i martuar në Gjermani? Ai e pranoi por…(VIDEO)

Kohët e fundit rrjeti ka “zíer” nga lajmi se Mevlani është i martuar në Gjermani dhe pikërisht kjo ka qenë një ndër temat që është disktuar në episodin e sotëm të programit “Për’Puthen”.

Nëpërmjet rubrikës së pyetjeve nga publiku, Mevlani tha se ka qenë i martuar për letra, por Ledjana ka qenë e informuar për këtë gjë.

Ai e pranoi këtë fakt pa zbuluar detaje të tjera. Kujtojmë se në muajin mars, pas shumë takimesh Ledjana dhe Mevlani u deklaruan vetëm për njëri-tjetrin në “Për’Puthen”.

Tashmë marrëdhënia mes tyre është akoma më e fortë dhe dita ditës dyshja afrohen akoma më shumë bashkë.

Në rrjete sociale ata shfaqen të pandarë nga njëri-tjetri dhe nuk mungojnë dedikimet e dashurisë.

Ditë më parë, Ledjana i surprizoi të gjithë kur i dha një dhuratë Mevlanit, që ishte një ndër më të veçantat dhe brenda mbante një deklaratë shumë të fortë.

Ajo i dhuroi një kornizë, brenda së cilës ishte shkruar “të dua”.

Kjo është hera e parë që Ledjana i thotë Mevlanit “të dua”, ndaj këto fjalë dhe dhurata e saj i surprizoi të gjithë.

Madje ajo ftoi Mevlanin që të ulej pranë saj në kolltuk dhe ai pranoi e i dhuroi një puthje në ballë.Skandal, zbulohet Mevlani i martuar në Gjermani | inFokus

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Analiza e ‘dopingut’ ndaj Edi Ramës! Çfarë do të zbulojë?!

Edi Rama sipas të dhënave të dala nga numërimi i votave ka dalë fitues në garën e 25 Prillit, por krejt ndryshe nga një...

Shteti i Edi Ramës! Prokuroria: : Kultivimi i kanàbisit gjatë 2020 u rrit…

Pandemia gjatë vitit 2020 nuk ka ndíkuar aspak në rénien e aktivitetit të kultívuesve të kanàbisit. Izòlími nga Covid-19 duket se është shfrýtëzuar nga kultívuesit...

Plàs në ‘Open’! Endri Shabani largohet nga emisioni pas debàtit me Eni Vasilin (VIDEO)

Kreu i 'Nismës Thurje', Endri Shabani, është larguar nga studio e 'Open' në Top Channel mbrëmjen e sotme, pas një debàti me moderatoren e...

Çfarë ngjashmërie! E motra i feston ditëlindjen, ja urimi i Orindës për të (FOTO)

Ndoshta shumë prej jush nuk e dini por Orinda Huta ka një motër më të madhe. Ajo quhet Silvana dhe jeton në Irlandë. Sigurisht, nuk...

Rrëfimi prekës i djalit të Guljeljm Radojas: E shtyja…(VIDEO)

Aktori i njohur shqiptar, Guljelm Radoja, fatkeqësisht nuk arriti ta fitonte bétejën me Covid-19. Dy ditë pasi ishte shtrùar dhe ishte fùtur në intùbim në...