Ballina Showbiz Luana kujton me mall kohët e vjetra, ja për cili emision e...

Luana kujton me mall kohët e vjetra, ja për cili emision e ka marrë malli (FOTO)

Luana Vjollca pak muaj më parë mbylli me sukses sezonin e “Shiko kush luan”, i cili ka qenë një nga programet më të ndjekur për vite me radhë.

Moderatorja e njohur ka shumë vite që është pjesë e televizionit “Top Channel”, ku i janë besuar disa formate televizive të rëndësishme.

Së fundmi ajo ka kujtuar me nostalgji një nga programet që ka drejtuar gati 5 vite më parë.

Luana ka ndarë në Instagram një video të saj nga rubrikë “Dùeli i heshtur”, ku moderatorja Liesa Haxhiasllani imiton Vjollcën.

“Sa shpejt kalojnë vitet. Një nga emisionet e mia ‘Dùel i heshtur’ 5 vite më parë”, ka shkruar Luana me nostalgji përkrah videos.

Luana ka trreguar këto ditët e fundit se tashmë si fokus kryesor ka muzikën.

Vetëm pak ditë më parë këngëtarja dhe moderatorja e njohur zbuloi se po bëhet gati për këngën e re dhe xhirimet kanë nisur.

Së bashku me ekipin e saj, bukuroshja u shfaq duke punuar buzë detit dhe mesa duket ajo ka gati projektin e ri muzikor.

U zbulua po ashtu se pjesë e performancës do jenë dy balerinë të njohur dhe ky detaj ka nxitur dhe më shumë kureshtjen e fansave.

Në llogarinë e saj në Instagram, moderatorja ndau edhe një foto ku u shfaq e veshur me të bardha si një zanë magjike, teksa zbuloi për fansat titullin e këngës së saj të re.

“1 Mijë Vjet” do të titullohet projekti të cilin ajo po e punon me shumë përkushtim e dashuri.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Analiza e ‘dopingut’ ndaj Edi Ramës! Çfarë do të zbulojë?!

Edi Rama sipas të dhënave të dala nga numërimi i votave ka dalë fitues në garën e 25 Prillit, por krejt ndryshe nga një...

Shteti i Edi Ramës! Prokuroria: : Kultivimi i kanàbisit gjatë 2020 u rrit…

Pandemia gjatë vitit 2020 nuk ka ndíkuar aspak në rénien e aktivitetit të kultívuesve të kanàbisit. Izòlími nga Covid-19 duket se është shfrýtëzuar nga kultívuesit...

Plàs në ‘Open’! Endri Shabani largohet nga emisioni pas debàtit me Eni Vasilin (VIDEO)

Kreu i 'Nismës Thurje', Endri Shabani, është larguar nga studio e 'Open' në Top Channel mbrëmjen e sotme, pas një debàti me moderatoren e...

Çfarë ngjashmërie! E motra i feston ditëlindjen, ja urimi i Orindës për të (FOTO)

Ndoshta shumë prej jush nuk e dini por Orinda Huta ka një motër më të madhe. Ajo quhet Silvana dhe jeton në Irlandë. Sigurisht, nuk...

Rrëfimi prekës i djalit të Guljeljm Radojas: E shtyja…(VIDEO)

Aktori i njohur shqiptar, Guljelm Radoja, fatkeqësisht nuk arriti ta fitonte bétejën me Covid-19. Dy ditë pasi ishte shtrùar dhe ishte fùtur në intùbim në...