Ballina Magazina Ishte i pari që dyshòi tek lídhja e tyre, Fatjoni reagon për...

Ishte i pari që dyshòi tek lídhja e tyre, Fatjoni reagon për herë të parë për çiftin Melisa-Andi

Para se Fationi të largohej përfundimisht nga “Për’Puthen” hodhi akuza të forta kundrejt Melisës.

Ishte i pari ai që ngriti dyshime për lídhje të fshéhtë mes saj dhe Andit e madje Fationi u shpreh i bindur se ata të dy kishin kryer marrëdhénie bashkë.

Asokohe Melisa nuk e pranoi këtë gjë, madje u shpreh se për shkak të akùzave të pavërteta të Fationit kishte debàtuar edhe me të ëmën e se nuk fliste më me të.

Si përfundim doli se fjalët e Fationit kishin qenë të vërteta, duke qenë se vetëm pak ditë më parë Melisa dhe Andi pranuan publikisht marrëdhënien e tyre.

Melisa publikoi këngën e re “Leje” dhe videoklipi mbyllet me një puthje pasionante mes saj dhe Andit. Por çfarë ka për të thënë Fationi tani që fjalët e tij u vërtetuan?

Dikush ka shkruar në Instagram se i vjen keq që Fationin nuk e besuam atë kohë, sepsen jë pjesë e publikut ju kthye kundra për akuzat që hodhi kundrejt Melisës.

Kështu, Fationi është detyruar të flasë në lídhje me këtë çështje e t’i japë fund një herë e mirë.

Ai shprehet se është i lumtur që nëna e Melisës e ka kuptuar se ai nuk ka gënjyer dhe i ka uruar çiftit sa më shumë fat.

“S’dua të merrem me këtë çështje, sepse e kam lënë me kohë, por një gjë do e them dhe e mbyll këtu. Për diçka jam i lumtur që edhe vetë mamaja e Melisës e mori vesh që unë po thosha të vërtetën dhe që kisha të drejtë dhe vajza e saj dinte ta bënte shumë mirë viktimën… mori vesh që si kisha faj. Tani sa për çiftin i uroj sa më shumë fat bashkë dhe të jenë të lumtur. E them me zemër”, shkruan Fationi.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Konfirmoi lídhjen me Andin, Melisa e ka me Olsa Muhametin: Më mohoi dashurinë…

Andi dhe Melisa konfirmuan lídhjen e tyre të dashurisë, pasi kjo e fundit publikoi këngën e saj më të re “Leje”. Videoklipi i këngës u...

Analiza e ‘dopingut’ ndaj Edi Ramës! Çfarë do të zbulojë?!

Edi Rama sipas të dhënave të dala nga numërimi i votave ka dalë fitues në garën e 25 Prillit, por krejt ndryshe nga një...

Shteti i Edi Ramës! Prokuroria: : Kultivimi i kanàbisit gjatë 2020 u rrit…

Pandemia gjatë vitit 2020 nuk ka ndíkuar aspak në rénien e aktivitetit të kultívuesve të kanàbisit. Izòlími nga Covid-19 duket se është shfrýtëzuar nga kultívuesit...

Plàs në ‘Open’! Endri Shabani largohet nga emisioni pas debàtit me Eni Vasilin (VIDEO)

Kreu i 'Nismës Thurje', Endri Shabani, është larguar nga studio e 'Open' në Top Channel mbrëmjen e sotme, pas një debàti me moderatoren e...

Çfarë ngjashmërie! E motra i feston ditëlindjen, ja urimi i Orindës për të (FOTO)

Ndoshta shumë prej jush nuk e dini por Orinda Huta ka një motër më të madhe. Ajo quhet Silvana dhe jeton në Irlandë. Sigurisht, nuk...