Ballina Magazina Pasi konfirmuan lidhjen, Andi dhe Melisa takohen me njeriun e vetëm që...

Pasi konfirmuan lidhjen, Andi dhe Melisa takohen me njeriun e vetëm që dyshoi tek ata

Pas kaq shumë kohësh kryefjala e rrjetit dhe pas shumë alùdimesh për një romancë, Melisa dhe Andi konfirmuan lídhjen në videoklipin e ri të Lleshit, “Leje”.

Në fund të këngës ata të dy shkémbejnë një puthje plot pasíon bashkë, duke ju dhënë fund të gjitha aludímeve që qàrkullojnë në rrjet prej muajsh.

Kënga e re e saj shkoi në 1 milion klikime brenda 24 orëve dhe për të festuar këtë arritje, Melisa ndàu në Instagram një foto me Andin, duke i treguar botës sa shumë e do.

“S’di nëse jam më e lumtur për suksesin e këngës, apo për faktin që tani mund t’i tregoj botës sa shumë të dua. Oh prit, ndoshta vetëm për këngën, pasi ti je bota ime”, shkroi ajo.

Pas këtij konfirmimi kaq të bukur të lídhjes, nuk mungoi edhe komenti i Andit. Ai ia ktheu dashurinë partneres ‘me të njëjtën monedhë’, duke i komentuar krahas fotos së tyre:

“Të dua! Jam shumë krenar për ty zemra ime.”

Tashmë që mund të shfaqen publikisht bashkë, Andi dhe Melisa kanë takuar menjëherë personazhin kryesor të “Për’Puthen”, opinionistin Arjan Konomi.

Ky i fundit ka ndarë një video me dy ish-konkurrentët dhe ka treguar se është surprízuar nga çifti ditën e sotme.

Konomi thotë se është takuar rastësisht me ta dhe siç duket janë mbledhur të tre për të diskutuar historinë e dashurisë së Melisës e Andit, që bëri “lémsh” gjithë botën.

Ndër të tjera Arjani thotë se i ka lënë një porosi Melisës dhe të dy qeshin, por nuk dihet se për çfarë bëhet fjalë.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Analiza e ‘dopingut’ ndaj Edi Ramës! Çfarë do të zbulojë?!

Edi Rama sipas të dhënave të dala nga numërimi i votave ka dalë fitues në garën e 25 Prillit, por krejt ndryshe nga një...

Shteti i Edi Ramës! Prokuroria: : Kultivimi i kanàbisit gjatë 2020 u rrit…

Pandemia gjatë vitit 2020 nuk ka ndíkuar aspak në rénien e aktivitetit të kultívuesve të kanàbisit. Izòlími nga Covid-19 duket se është shfrýtëzuar nga kultívuesit...

Plàs në ‘Open’! Endri Shabani largohet nga emisioni pas debàtit me Eni Vasilin (VIDEO)

Kreu i 'Nismës Thurje', Endri Shabani, është larguar nga studio e 'Open' në Top Channel mbrëmjen e sotme, pas një debàti me moderatoren e...

Çfarë ngjashmërie! E motra i feston ditëlindjen, ja urimi i Orindës për të (FOTO)

Ndoshta shumë prej jush nuk e dini por Orinda Huta ka një motër më të madhe. Ajo quhet Silvana dhe jeton në Irlandë. Sigurisht, nuk...

Rrëfimi prekës i djalit të Guljeljm Radojas: E shtyja…(VIDEO)

Aktori i njohur shqiptar, Guljelm Radoja, fatkeqësisht nuk arriti ta fitonte bétejën me Covid-19. Dy ditë pasi ishte shtrùar dhe ishte fùtur në intùbim në...