Ballina Magazina Tea e 'PërPuthen' çmend rrjetin me fotot e reja, e krahasojnë me...

Tea e ‘PërPuthen’ çmend rrjetin me fotot e reja, e krahasojnë me Kylie Jenner! (FOTO)

Edhe pse nuk është më pjesë e “Për’puthen”, Tea Trifoni, vijon që të mbetet një nga vajzat më të komentuara.

Ish-konkurrentja e “Përputhen”, së fundmi, ajo ka marrë vëmendjen e të gjithëve me dy foto të publikuara në Instagram.

Që kur i dha fund lidhjes, Tea Trifoni po e shijon jetën ashtu siç është më së miri.

Ajo shfaqet me flokë të gjatë dhe e veshur me një fustan të ngushtë, i cili i ka nxjérrë në pah format trupore.

Me udhëtime e jetë luksoze ajo po arrin t’i çmend ndjekësit me secilën paraqitje që bën.

Por, ndryshimet nuk po ndalen këtu. Ndjékësit e kanë krahasuar menjëherë me Kylie Jenner.

“Kylie Jenner”, “Kylie ti je”, i kanë shkruar ndjekësit. Kujtojmë se pak kohë më parë Tea i dha fund ndarjes me Beartin dhe deri më tani nuk dihen të reja nga jeta e saj private.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Analiza e ‘dopingut’ ndaj Edi Ramës! Çfarë do të zbulojë?!

Edi Rama sipas të dhënave të dala nga numërimi i votave ka dalë fitues në garën e 25 Prillit, por krejt ndryshe nga një...

Shteti i Edi Ramës! Prokuroria: : Kultivimi i kanàbisit gjatë 2020 u rrit…

Pandemia gjatë vitit 2020 nuk ka ndíkuar aspak në rénien e aktivitetit të kultívuesve të kanàbisit. Izòlími nga Covid-19 duket se është shfrýtëzuar nga kultívuesit...

Plàs në ‘Open’! Endri Shabani largohet nga emisioni pas debàtit me Eni Vasilin (VIDEO)

Kreu i 'Nismës Thurje', Endri Shabani, është larguar nga studio e 'Open' në Top Channel mbrëmjen e sotme, pas një debàti me moderatoren e...

Çfarë ngjashmërie! E motra i feston ditëlindjen, ja urimi i Orindës për të (FOTO)

Ndoshta shumë prej jush nuk e dini por Orinda Huta ka një motër më të madhe. Ajo quhet Silvana dhe jeton në Irlandë. Sigurisht, nuk...

Rrëfimi prekës i djalit të Guljeljm Radojas: E shtyja…(VIDEO)

Aktori i njohur shqiptar, Guljelm Radoja, fatkeqësisht nuk arriti ta fitonte bétejën me Covid-19. Dy ditë pasi ishte shtrùar dhe ishte fùtur në intùbim në...