Ballina Magazina Janë ndarë? Fjoralba na tregoi përse nuk e shohim më të dashurin...

Janë ndarë? Fjoralba na tregoi përse nuk e shohim më të dashurin e saj në rrjet

Fjoralba Ponari shumë shpejt u kthye në një nga moderatoret më të dashura të ekranit shqiptar.

Ndonëse fillesat i pati si këngëtare në spekatklin “The Voice”, Fjoralba arriti të përshtatej shumë mirë dhe në një kohë të shkurtër me ekranin.

Sot asaj i është besuar drejtimi i njërit prej spektakleve më të rëndësishme në “Top Channel”, siç është “Portokalli”.Sa mbështetje ke nga partneri, duke ditur se si është televizioni?”- Ja ç'përgjigje i ktheu Fjoralba Ponari ndjekëses

Megjithëse është një vajzë e talentuar në shumë fusha, ka nga ata që mendojnë se Fjorlaba ka fituar gjithçka në jetë vetëm prej fytyrës së bukur.

Për këtë arsye moderatorja është detyruar t’i japë një përgjigje të mirë dikujt që bëri një koment të tillë, tërësisht të pavend.

“Po sikur të mos kishe fytyrën e bukur, ku do ishe sot?”, e ka pyetur një ndjékës moderatoren.

“Po s’është as e vështirë të bësh scroll në instagramin tim e mori e mira. Kam një plan B, C dhe D në jetë deri më tani, me faktor të përbashkët vullnetin, jo aparencën!”, i është përgjigjur Fjoralba me të drejtë.

Përveçse një moderatore shumë e mirë dhe këngëtare e talentuar, Fjorlaba ka studiuar edhe për stomatologji e në të ardhmen mund të jetë një dentiste shumë e zonja.

Ndër të tjera mes pyetjeve të ndjékësve të saj nuk ka munguar dhe një për të dashurin, Francin.

“Pse se poston të dashurin më shpesh? Shkoni shumë”, i ka shkruar dikush Fjoralbës.

“Le të themi që s’ka shumë qejf të jetë në syrin e publikut, si natyrë introverte që është! P.s: Kjo ishte bluza që zgjodhi për në festën e ditëlindjes (vetëm miqtë e ngushtë) që ishim dje!”, ka treguar ajo.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Analiza e ‘dopingut’ ndaj Edi Ramës! Çfarë do të zbulojë?!

Edi Rama sipas të dhënave të dala nga numërimi i votave ka dalë fitues në garën e 25 Prillit, por krejt ndryshe nga një...

Shteti i Edi Ramës! Prokuroria: : Kultivimi i kanàbisit gjatë 2020 u rrit…

Pandemia gjatë vitit 2020 nuk ka ndíkuar aspak në rénien e aktivitetit të kultívuesve të kanàbisit. Izòlími nga Covid-19 duket se është shfrýtëzuar nga kultívuesit...

Plàs në ‘Open’! Endri Shabani largohet nga emisioni pas debàtit me Eni Vasilin (VIDEO)

Kreu i 'Nismës Thurje', Endri Shabani, është larguar nga studio e 'Open' në Top Channel mbrëmjen e sotme, pas një debàti me moderatoren e...

Çfarë ngjashmërie! E motra i feston ditëlindjen, ja urimi i Orindës për të (FOTO)

Ndoshta shumë prej jush nuk e dini por Orinda Huta ka një motër më të madhe. Ajo quhet Silvana dhe jeton në Irlandë. Sigurisht, nuk...

Rrëfimi prekës i djalit të Guljeljm Radojas: E shtyja…(VIDEO)

Aktori i njohur shqiptar, Guljelm Radoja, fatkeqësisht nuk arriti ta fitonte bétejën me Covid-19. Dy ditë pasi ishte shtrùar dhe ishte fùtur në intùbim në...