Ballina Uncategorised Si ndihet që Orinda është më e gjatë se ai? Turi jep...

Si ndihet që Orinda është më e gjatë se ai? Turi jep përgjigjen epíke

Turjan Hysko ishte i ftuar së fundmi në emisionin për fëmijë “Në kurthin e PIter Pan”, ku nuk mundi t’ju shpëtonte disa pyetjeve pikante të vogëlushëve.

Njëra prej tyre i drejtoi Turit një pyetje, që shkaktoi shumë të qeshura në studio, jo vetëm prej saj, por edhe për shkak të përgjigjes së producentit.

“Unë ty të kam parë në televizor bashkë me Orindën dhe Orinda më është dukur pak më e gjatë se ty. Ti ndjen síklet për këtë gjë? Dhe a i ke thënë ndonjëherë Orindës të mos veshë taka se dukem më i shkurtër se ty?”, e pyeti njëra nga vogëlushet Turin.Orinda në pritje të ëmbël, Turjan Hysko: Mezi pres të bëhem baba, kam pak  frikë kur shoh… – Dosja AL

“Shiko pas një burri të suksesshëm fshíhet një grua e gjatë“, tha Turi dhe përgjigja e tuij epíke shkàktoi shumë të qeshura. Më pas ai shtòi me shaka se për këtë pjesë ka marrë nga fisi i mamit, sepse nëse do të kishte ngjàrë nga babi do të ishte më i gjatë dhe nuk do diskutohej një pjesë e tillë.

“Unë jam i lumtur që i kam ngjarë mamit, por nuk jam i lumtur që i kam ngjarë fisit të mamit, se po të kisha ngjarë nga fisi babit do isha 1.85cm. Unë dola 1.76. Unë jam i lumtur që jam burri Orindës, për gjatësinë ndonjëherë më vjen keq kur vesh ndonjë takë të lartë, po çfarë të bëjmë”, u shpreh Turjani.Habit Turjan Hysko: Isha i dashuruar me zyshën, më kapi mat duke i bërë  foto dhe… – Dosja AL

Ndër të tjera ai foli edhe për pritjen të ëmbël të Orindës dhe se si po e përjeton këtë periudhë.

“Në fakt nuk e di si mund ta shpreh si ndjesi, mendoja që kam qenë gati gjithë jetën për t’u bërë baba. Kam pak frikë kur shikon ato godítjet tek barku i Orindës. Me shpresën e Zotit, shpresoj që gjithçka të shkojë mirë. Që do dhurojë shumë dashuri, kjo është e sigurt, se sa i mirë do jem nuk e di”, tha Turjan Hysko.

Gjithashtu ai tha se emrin për vogëlushen e tyre nuk e kanë zgjedhur akoma, por e sigurt është që do të fillojë me shkronjën A.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

‘Isha vetë sponsori gjeneral!/ Noizy zbulon shumën marramendëse që investoi për “Alpha Show”!

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim elektrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Në një intervistë për “Euronews Albania”,...

Festa e Birrës erdhi! Ju njohim me restorantin më të famshëm në Korçë!

Të mërkurën, të enjten dhe të premten keni një mundësi të artë për të kaluar ca ditë të bukura verore, me shërbim cilësor dhe...

Pas përfundimit të ‘Alpha Show’, Noizy ka diçka për të thënë për artistët pjesëmarrës! (FOTO)

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim elektrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Performanca mjaft të mira dhuruan në...

Gjéndet ‘fajtori’ që ndérpréu enérgjinë eléktrike në koncertin e Noizy-t! (FOTO)

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim eléktrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Performanca mjaft të mira dhuruan në...

Ja sa persona ishin mbrëmë në “Alpha Show” të Noizy-t! (FOTO)

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim elektrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Reperi Stresi gjithashtu u ngjít në...
error: Alert: Content is protected !!