Gjatë ditës së sotme në rrjete sociale dhe media qarkulloi me shpejtësi një video, në të cilën Tea shfaqej duke shkëmbyer puthje në cep të buzës me një djalë.

Këtë të fundit fillimisht ajo e prezantoi si shokun e saj, por më pas kjo puthje i habiti të gjithë dhe i bën ndjékësit të dyshònin se ata të dy kishin nisur një lídhje.

Për më tepër dyshímet u shtuan pasi Tea vendosi ta fshinte këtë video nga llogaria e saj.

Mirëpo Tea ju ka dhënë fund aludimeve duke treguar se si qëndron e vërteta e kësaj lídhjeje. Ish-konkurrentja e “Për’Puthen” ka treguar se djalin në fjalë e ka thjesht mik të mirë dhe se nuk do të flasë më fare për lídhjet e saj këtej e tutje.

“Atë që ke bërë video aman ça e ke burrë?”, e ka pyetur një ndjékës Tean.

“Sigurisht që jo, Geri është një miku im i vjetër. Kur vjen puna tek lídhjet e mia romantike, shanset janë që kurrë nuk do lejoj askënd të dijë asgjë”, është përgjigjur ajo.

Kjo do të thotë se Tea nuk e ka harruar ende Beartin dhe nuk e dimë nëse ndjehet gati për të nisur një lídhje të re.

Nga ana tjetër, Bearti ka treguar se po fokusohet tek vetja pas ndàrjes nga Tea dhe nuk dëshiron që të përfshihet në një lídhje të re. Madje, një ndjékëse i ka propòzuar të lídhen bashkë, por përgjigjja e tij ishte kjo:

“90% pyetjeve janë keshtu, jo s’jam duke mendu per asnje lloj lídhje per momentin”

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!