Pasi Tea hodhi dyshíme mbí lídhjen e tij me Melisën, Andi i kundërpërgjigjet ashpér.

Para pak ditësh Tea premtoi se do të zbùlonte gjithçka për ndàrjen nga Bearti në aplikacionin e ri të “Për’Puthen”.

Kjo intervistë është publikuar dhe Tea ka zbùluar gjithçka duke nisur nga arsyet e ndàrjes me Beartin e deri tek lídhja e fshéhtë e Andit me një vajzë, që të gjithëve na shkon mendja vetëm tek Melisa.VIDEO/ Tea dhe Bearti duke u puthur në buzë, reagon për herë të parë Andi:  Jam pa fjalë! - Top Channel

Ndërsa sa i përket lídhjes fallco me Andin, ajo ka konfirmuar se ka qenë e gjitha një lojë dhe ka kërkuar falje për këtë gjë. Tea është shprehur e zhgénjyer për mënyrën se si reàgoi Andi pas skandalit, duke u tërhéqur dhe ja lénë asaj peshën e fajit.

Ndër të tjera ajo ka zbùluar se ndërkohë që ishte në lídhje me Beartin, edhe Andi ishte në marrëdhénie me një vajzë tjetër. Tea nuk e ka thënë emrin e vajzës, por dyshímet janë të forta për Melisën. Në atë kohë, për të cilën Tea ka folur, Andi është folur vetëm për lídhje me Melisën.

Pas kësaj deklarate, kjo e fundit ka reaguar me një postim në InstaStory, ku ka shpërndàrë një shprehje e cila shkruan:

“Zemra ime është shumë e lodhur”.

Mesa duket, Melisa është lodhur me shpjegime dhe së fundmi ka mbyllur dhe llogarinë e saj në “Instagram”.

Ndërkohë, para pak minutash, Andi ka reàguar në lídhje me deklaratat e Teas, duke paralajmëruar se shumë shpejt do të japë edhe ai versionin e tij.

“Si fillim vjen njohja, pastaj lídhja, pastaj vjen “Për’Puthen”, dhe ndàhesh…

Siç kam thënë, është naíviteti që të bën të flasësh. Gjithsesi presim, sepse dhe unë do të jap varíantin tim…

Në momentin që do të kem 30 mijë follow në faqen time në “Facebook” do të bëj aty reàgimin tim për fjalët e Teas. Do ketë gjëra të forta!”, ka shkruar Andi dhe të gjithë jemi sy e veshë mbí atë që ai do të rrëfejë për të kuptuar më mirë se çfarë fshíhet pas gjithë kësaj historie.

Ai dhe Melisa janë përfolur gjithmonë për një histori dashurie mes tyre, por ata të dy nuk e kanë pranuar kurrë këtë gjë. Ka pasur shpesh foto dhe fakte të tjera, që kanë ngrítur alùdimet për një lídhje mes dyshes. Edhe pas daljes nga programi ata kanë qenë vazhdimisht vetëm me njëri-tjetrin, por Andi dhe Melisa janë shprehur se janë thjesht miq me njëri-tjetrin.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!