Ballina Magazina Tashmë jo vetëm në 'PërPuthen', Andi pjesë...(VIDEO)

Tashmë jo vetëm në ‘PërPuthen’, Andi pjesë…(VIDEO)

Djali nga Kosova, Andi Artani, që nga momenti që u bë pjesë e “Për’Puthen” ka qenë një nga personazhet më të diskutuar të emisionit.

Madje ai ka tërhequr edhe vëmendjen e këngëtares shqiptare, Diona Fona, që ka zgjedhur Andin si model për videoklipin e saj të ardhsh

Së fundmi këngëtarja ka publikuar një pjesë nga traileri i këngës së re dhe në të shfaqet edhe Andi.

Siç duket konkurrenti i “Për’Puthen” do të ketë një rol kryesor në videoklipin e ri të këngëtares shqiptare.

Kënga do të mbajë titullin “Sheqer” dhe nuk dihen edne detaje të tjera për të, si data e publikimit apo se si u njohën bashkë Andi dhe Diona Fona.

Ndërkohë kujtojmë se ditën e djeshme, pas disa javësh pritje, Jasmina u deklarua se është vetëm për Andin në emision.

Ky i fundit deklaroi më herët që është vetëm për Jasminën në “Për’puthen”, për t’i vërtetuar asaj se është serioz në njohjen me të.

Ndërsa Jasmina pasi vazhdoi njohjen me disa djem të tjerë më fund u dorëzua dhe shprehu hapur pëlqimin për Andin.

“Andi Artani deklaroj se në këtë program jam vetëm për ty”, u shpreh Jasmina ditën e djeshme në emision, një deklaratë që emocionoi të gjithë të pranishmit në studio.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

A do jetë Stresi pjesë e koncertit të Noizyt? Ja ku e keni përgjigjen përfundimtare! (VIDEO)

“Alpha Show” do të jetë koncerti madhështor i Noizy-t! Shumë artistë shqiptarë e të huaj do të performojnë në skenën gjigante. Por a do të...

Ritem veror dhe tekst bànal, kjo është kënga e Era Istrefit dhe Mozzik që u anullua! (VIDEO)

Të gjithë po prisnim të dëgjonim për herë të parë një bashkëpunim mes dy artistëve më në zë të momentit, Mozzik dhe Era Istrefit. Vetë...

Noizy publikon këngën e re, Loredana pjesë e klipit si dikur me Mozzik! (FOTO)

Noizy ka publikuar këngën e tij më të re dhe surprizë: Ashtu siç u kishim njoftuar, në klip shfaqet edhe reperja Loredana! Kënga “Benzi i...

‘Alpha Show’ është gati! Noizy tregon se ç’pritet të ndodhë gjatë natës së sotme! (FOTO)

Prej disa javësh reperi i mirënjohur Noizy ka njoftuar për një koncert i cili do të bëjë bashkë fansat e tij të rinj, por...

Donaldi rikthen trekëndëshin e dashurisë, ja cili është dedikimi që po çménd rrjetin! (FOTO)

Të gjithë e dimë se pas ngjàrjeve të ndodhura në “Big Brother Vip” çdo tekst i Donaldit është një dedikim për Bora Zemanin. Qoftë për...
error: Alert: Content is protected !!