Këngëtarja shqiptare, Diona Fona, para pak dite ka lansuar këngën e saj më të re të titulluar “Sheqer”.

Sipas fansave, Diona Fona ndikoi në marrëdhënien e çiftit së këtij programi. Pak ditë më parë Andi i dha fund njohjes me Jasminën.

Ai tërhoqi deklaratën që kishte bërë për të, duke u shprehur se nuk sheh përputhje mes tyre.

“Kam arritur në përfundimin se unë dua ta tërheq deklaratën, dua të tërhiqem komplet. Nuk dua. Kam duruar boll, e di dhe vetë shumë mirë. A të kam thënë shumë herë që më intereson, që të kam shumë përzemër edhe prapë të respektoj, të admiroj, por siç e thashë më herët nuk shoh përputhje duke ndodhur mes nesh”, tha konkurrenti.

Mirëpo, faqja “Spërputhu” në Instagram ka publikuar një foto ky dyshja shihen duke ngrënë në shoqërinë e njëri-tjetrit.

Kjo ka bërë që të lindin dyshimet nëse deklarata e Andit ka qenë e vërtetë apo jo.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!