Ballina Aktualitet Stresi plàs bòmbën: Bëhuni gati për lùftë cívile...

Stresi plàs bòmbën: Bëhuni gati për lùftë cívile…

Jemi në proces e sipër të numërimit të votave në Shqipëri dhe një nga reperët e njohur ka bërë një thirrje të fortë nga Anglia.

Arkimed Lushaj i njohur me emrin e tij artistik Stresi ka paralajmëruar një lùftë civile.

Ai ka postuar një foto ku shihet i armatosur, ndërsa paralajmëron fortë socialistët.PD THIRRJE PËR LUFTË CIVILE! Stresi del me kallashnikov, do marrin fitoren me dhunë

Në foton e publikuar në rrjetin e tij social Instagram, Stresi shkruan se PS mund të manípulojë votat e 25 prillit, por do të shkàktojnë lùftë civile në vend.

“Manípuloni sa të doni votat! Lùftë civile do keni nesër mbrëma”, shkruan ai.

Kujtojmë se Stresi është në kërkim nga polícia, pasi akùzohet si orgànízator i pròtestës kundër vràsjes së Klodian Rashës nga eféktivi i polícisë.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Ledri Vula dhe Dua Lipa në një përqàfim pas ndàrjes së tyre

“Sunny Hill Festival” ishte krýefjala e javës. Performancat e artistëve të huaj dhe shqiptarë eléktrizuan skenën e madhe. Gjithashtu, Dua Lipa pérformoi në skenë duke...

Ledri thùmbon kolegët: Dikush blen klikime, dikush gjëra të tjera! (FOTO)

Ledri Vula ka qenë dhe mbetet një nga reperët më të pëlqyer për publikun. Këngët e tij janë ndër më të dëgjuarat dhe ky sukses...

‘Si jeton me prinderit e Olsit?’/ Egli Tako habit me përgjigjen e saj! (FOTO)

Olsi Bylyku dhe Egli Tako janë një ndër çiftet më të komentuara të showbizit. Egli Tako, ka realizuar së fundmi një Q&A në Instagram, ku...

Aurela Gaçe thùmbon haptazi kolegët: Nuk kam lekë për të blerë…! (FOTO)

Aurela Gaçe apo siç e thërrasin ndryshe, diva e muzikës shqiptare, është një artiste shumë e dashur për publikun. Aurela ka pjesë e një interviste...

Marinën e ka ‘kàpur’ syri keq! Pas COVID i ndodh një tjetër íncídent! (FOTO)

Marina nuk flet shpesh për jetën e saj private, por kësaj here ajo ka kërkuar ndihmë nga ndjékësit pas një íncídenti që i ka...
error: Alert: Content is protected !!