Jemi në proces e sipër të numërimit të votave në Shqipëri dhe një nga reperët e njohur ka bërë një thirrje të fortë nga Anglia.

Arkimed Lushaj i njohur me emrin e tij artistik Stresi ka paralajmëruar një lùftë civile.

Ai ka postuar një foto ku shihet i armatosur, ndërsa paralajmëron fortë socialistët.PD THIRRJE PËR LUFTË CIVILE! Stresi del me kallashnikov, do marrin fitoren me dhunë

Në foton e publikuar në rrjetin e tij social Instagram, Stresi shkruan se PS mund të manípulojë votat e 25 prillit, por do të shkàktojnë lùftë civile në vend.

“Manípuloni sa të doni votat! Lùftë civile do keni nesër mbrëma”, shkruan ai.

Kujtojmë se Stresi është në kërkim nga polícia, pasi akùzohet si orgànízator i pròtestës kundër vràsjes së Klodian Rashës nga eféktivi i polícisë.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!