Ballina Magazina Çfarë ndodhi? Ndriçimi qan në takimin me Stelën, dhe tenton ta puthë...(VIDEO)

Çfarë ndodhi? Ndriçimi qan në takimin me Stelën, dhe tenton ta puthë…(VIDEO)

Takimi mes Ndriçimit dhe Stelës solli shumë emocione.

Ndërsa po udhëtonin me makinë, Stela e pyeti për fëmijërinë e tij. Por kjo solli përlotje të Ndricimit, i cili u shpreh se ka 2 vëllezër dhe një motër e cila është e sëmurë.

Stela: Më fol pak për fëmijërinë tënde.

Ndriçimi: Aaa më preke këtu, jemi 5 vëllezër dhe dy motra. S’duhet të ma kishe bërë këtë pyetje, kam një motër që nuk ka qenë mirë.

Stela: Pse?

Ndriçimi: Ndonjëherë bëj sikur qàj, por t’i më bëre të qaj me vërte.

Gjatë debateve të forta mes Armandos dhe Ndriçimit, ky i fundit përpíqet të puthë Stelën.

Armando akùzoi Ndriçimin dhe konkurrentë të tjerë se takohen jashtë studios dhe thurin intriga me njëri-tjetrin dhe publiku duhet ta dijë.

Ndriçimi shprehet se “Armando e ka personale me të ngaqë ka përqafuar Stelën”. Në debat e sipër, ai thotë Stelës: Ta puth pak në buzë. Stela shmànget dhe kështu ai i jep një puthje në faqe.

Armando ka qenë më parë në takim me Stelën, por nuk shkoi mirë dhe Stela tha se nuk i jepte energji të mirë, e bëri të ndihej keq dhe në síklet.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

A do jetë Stresi pjesë e koncertit të Noizyt? Ja ku e keni përgjigjen përfundimtare! (VIDEO)

“Alpha Show” do të jetë koncerti madhështor i Noizy-t! Shumë artistë shqiptarë e të huaj do të performojnë në skenën gjigante. Por a do të...

Ritem veror dhe tekst bànal, kjo është kënga e Era Istrefit dhe Mozzik që u anullua! (VIDEO)

Të gjithë po prisnim të dëgjonim për herë të parë një bashkëpunim mes dy artistëve më në zë të momentit, Mozzik dhe Era Istrefit. Vetë...

Noizy publikon këngën e re, Loredana pjesë e klipit si dikur me Mozzik! (FOTO)

Noizy ka publikuar këngën e tij më të re dhe surprizë: Ashtu siç u kishim njoftuar, në klip shfaqet edhe reperja Loredana! Kënga “Benzi i...

‘Alpha Show’ është gati! Noizy tregon se ç’pritet të ndodhë gjatë natës së sotme! (FOTO)

Prej disa javësh reperi i mirënjohur Noizy ka njoftuar për një koncert i cili do të bëjë bashkë fansat e tij të rinj, por...

Donaldi rikthen trekëndëshin e dashurisë, ja cili është dedikimi që po çménd rrjetin! (FOTO)

Të gjithë e dimë se pas ngjàrjeve të ndodhura në “Big Brother Vip” çdo tekst i Donaldit është një dedikim për Bora Zemanin. Qoftë për...
error: Alert: Content is protected !!