Ballina Magazina Murati i dha puthjen e parë Olës, shpérthén kéq Sindi (VIDEO)

Murati i dha puthjen e parë Olës, shpérthén kéq Sindi (VIDEO)

Murati dhe Ola kanë zhvilluar takimin e tyre të parë në “Për’Puthen”, ku u panë shumë të afërt teksa konsumonin një drekë romantike me qirinj.

Gjatë bisedës, Murati iu afrua Olës duke i héqur xhaketën dhe më pas i dha një puthje në qafë.

Ola i tha se ajo nuk kam parë ndonjë kimi të madhe mes teje dhe Sindit. Nuk ka pasur afrimitet mes tyre.

Nga ana tjetër, Sindi, vajza e cila u deklarua që është në program vetëm për Muratin nuk e ka pritur aspak mirë afrimitetin mes Olës dhe tij.

Pasi ka parë takimin e tyre, e ka cilësuar Muratin si cunak që bie pre e provokimeve.

“Kam sakrifikuar për një lídhje që ka qenë një gënjeshtër. Unë e konsideroja lídhje emocíonale dhe mendoja se vërtetë kishim diçka që mes njëri-tjetrit ishte në progres, por në të vërtetë që pròvòkimi i parë nga një femër e re, Murati i është dhënë. Mendoja se ishte mashkulli që i jepet një femre që i jep ndjenjat, jo gjënë fizike”, tha Sindi.

Madje ajo i tha Muratit se është ende një çunak dhe jo burrë. Sakaq, Murati ka kërkuar sqarim me Sindin pas takimit tepër të afërt që ka pasur me Olën.

Murati e pyeti përse nuk i foli në mëngjes, ndërsa Sindi u shpreh se është përdorur.

Dy të rinjtë hoqën dorë nga njëri tjetri dhe Sindi tërhòqi deklaratën e sja për të duke thënë se do nisë sërish të njohë djem të tjerë në program.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

‘Isha vetë sponsori gjeneral!/ Noizy zbulon shumën marramendëse që investoi për “Alpha Show”!

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim elektrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Në një intervistë për “Euronews Albania”,...

Festa e Birrës erdhi! Ju njohim me restorantin më të famshëm në Korçë!

Të mërkurën, të enjten dhe të premten keni një mundësi të artë për të kaluar ca ditë të bukura verore, me shërbim cilësor dhe...

Pas përfundimit të ‘Alpha Show’, Noizy ka diçka për të thënë për artistët pjesëmarrës! (FOTO)

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim elektrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Performanca mjaft të mira dhuruan në...

Gjéndet ‘fajtori’ që ndérpréu enérgjinë eléktrike në koncertin e Noizy-t! (FOTO)

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim eléktrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Performanca mjaft të mira dhuruan në...

Ja sa persona ishin mbrëmë në “Alpha Show” të Noizy-t! (FOTO)

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim elektrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Reperi Stresi gjithashtu u ngjít në...
error: Alert: Content is protected !!