Ballina Magazina Çfarë ndodhi? Akuzoi Julin se i ka sharë familjen, Sindi merr vendimin...

Çfarë ndodhi? Akuzoi Julin se i ka sharë familjen, Sindi merr vendimin drastik (VIDEO)

Në nisje të “Për’Puthen”, Sindi tha se kishte për të diskutuar një çéshtje shumë të réndësishme me Julin dhe Alessandron.

Ajo kishte sjellë sot në program një video live që dy djemtë kishin bërë me njëri-tjetrin në Instagram dhe në një moment Juli thotë një fjalë fýese.

Gjatë videos live, Alessandro thotë se njerëzit ju kërkojnë djemve që t’ju bashkohet Sindi dhe në këtë moment Juli shprehet: “Ik i q**** robt”.

Sindi tha se këtë video ja kishte dërguar një kushëriri i saj, i cili ishte ndjerë i fýer nga kjo shàrje.

Me lòt në sy ajo tregoi se nëna e saj u detyrua të merrte një qétësues të fortë pas videos dhe se i ati ishte névrikosur.

“Ka ndikuar shumë në familjen time. Është një shàrje banale në videon live, që ka prékur familjen time. Kam parë dje familjen time, në situata që nuk i mendoja kurrë. Këtë video ma ka komunikuar kushëriri im. Mamaja akoma nuk e ka kaluar humbjen e gjyshit, pas kësaj u bë shumë keq, ka marrë qetësues shumë të fortë. Kam duruar shàrje, oféndime dhe skéna të rénda, por jo për familjen time. Mezi kam ardhur sot në Top Channel. Nuk arrij dot të qetësoj familjen time”, u shpreh Sindi.

Juli e pranoi që kishte shàrë, por tha se nuk e kishte me Sindin dhe as me familjen e saj, por me celularin e tij.

Sindi nuk e pranoi këtë gjë dhe u shpreh se kjo ishte thjesht një justifikim nga ana e tij.

E prékur nga situata, Sindi ju kërkoi të gjithëve që të mos e prékin tek familja, sepse nuk do ja lejoj askujt këtë gjë.

Ndonëse ajo kërkoi që Juli të shprehte ndjesë të paktën për familjen e saj, ai nuk e bëri këtë gjë, derisa ajo u largua nga studioja.

Sindi nuk mund ta përballonte më tej debàtin dhe la mikrofonin duke u larguar e përlotur.

Atë e ndòqi pas Murati dhe videoja e përballjes së tyre në prapaskénë u publikua ditën e sotme.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

‘Isha vetë sponsori gjeneral!/ Noizy zbulon shumën marramendëse që investoi për “Alpha Show”!

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim elektrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Në një intervistë për “Euronews Albania”,...

Festa e Birrës erdhi! Ju njohim me restorantin më të famshëm në Korçë!

Të mërkurën, të enjten dhe të premten keni një mundësi të artë për të kaluar ca ditë të bukura verore, me shërbim cilësor dhe...

Pas përfundimit të ‘Alpha Show’, Noizy ka diçka për të thënë për artistët pjesëmarrës! (FOTO)

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim elektrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Performanca mjaft të mira dhuruan në...

Gjéndet ‘fajtori’ që ndérpréu enérgjinë eléktrike në koncertin e Noizy-t! (FOTO)

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim eléktrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Performanca mjaft të mira dhuruan në...

Ja sa persona ishin mbrëmë në “Alpha Show” të Noizy-t! (FOTO)

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim elektrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Reperi Stresi gjithashtu u ngjít në...
error: Alert: Content is protected !!