Ballina Showbiz Sara ndàn me ndjékësit videon epíke që vetëm nënat e kuptojnë! (VIDEO)

Sara ndàn me ndjékësit videon epíke që vetëm nënat e kuptojnë! (VIDEO)

Në dhjetor të vitit që lamë pas, Sara Hoxha dhe Ledri Vula u bënë prindër për herë të parë.

Ata u bekuan me një bebushe të ëmbël, të cilën e pàgëzuan me emrin shumë të veçantë, Poem Blu.

Menjëherë pas lindjes, Poema u bë me një llogari personale në Instagram dhe u kthye në një ndër bebushat më të famshëm të shoëbiz-it.

Madje, mami Sara dhe babi Ledri s’e kanë pasur aspàk pròblem të tregojnë portretin e të voglës në rrjete sociale, duke na kënaqur sytë me pòza të shumta.

Së fundmi, bukuroshja ka publikuar një video së bashku me Poem Blu, ku duket se si e vogla e gjùan me shkélma në fytyrë herë pas here.

Epo mesa duket mami Sara e ka marrë me sportivitet dhe po e shijon këtë “hàll” të ëmbël pasi e ka ndàrë me të gjithë ndjékësit.

Më herët, partnerja e Ledrit ka treguar se ka harruar tashmë çfarë është gjumi, pasi qëndron pas të voglës ditë e natë.

Për më tepër, Sara ka arrítur deri në atë pikë lodhjeje, saqë ndonjëherë dëshiron të jetë babai. (Sigurisht, baballarët rrinë rehat!).

“Vràs mendjen çfarë ndjesie është të flesh”- shkruan Sara krahas fotos me të voglën.

Dikush i është përgjigjur: “O po kjo është ndjenja më e bukur, të rrish zgjuar me një ëngjëll të vogël që të zgjat jetën.”-janë fjalët të cilat Sara është e bindur se vijnë nga një mashkull.

“Të jesh nënë është mrekulli, por ndonjëherë seç të vjen një dëshirë të jesh babi”- shkruhet në memen që Sara ka ndàrë, ku i ankohet Ledrit:

“Dua të jem unë baaaabiiiiii”- shkruan ajo. Epo, shtatzënia dhe mëmësia i ka këto!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

A do jetë Stresi pjesë e koncertit të Noizyt? Ja ku e keni përgjigjen përfundimtare! (VIDEO)

“Alpha Show” do të jetë koncerti madhështor i Noizy-t! Shumë artistë shqiptarë e të huaj do të performojnë në skenën gjigante. Por a do të...

Ritem veror dhe tekst bànal, kjo është kënga e Era Istrefit dhe Mozzik që u anullua! (VIDEO)

Të gjithë po prisnim të dëgjonim për herë të parë një bashkëpunim mes dy artistëve më në zë të momentit, Mozzik dhe Era Istrefit. Vetë...

Noizy publikon këngën e re, Loredana pjesë e klipit si dikur me Mozzik! (FOTO)

Noizy ka publikuar këngën e tij më të re dhe surprizë: Ashtu siç u kishim njoftuar, në klip shfaqet edhe reperja Loredana! Kënga “Benzi i...

‘Alpha Show’ është gati! Noizy tregon se ç’pritet të ndodhë gjatë natës së sotme! (FOTO)

Prej disa javësh reperi i mirënjohur Noizy ka njoftuar për një koncert i cili do të bëjë bashkë fansat e tij të rinj, por...

Donaldi rikthen trekëndëshin e dashurisë, ja cili është dedikimi që po çménd rrjetin! (FOTO)

Të gjithë e dimë se pas ngjàrjeve të ndodhura në “Big Brother Vip” çdo tekst i Donaldit është një dedikim për Bora Zemanin. Qoftë për...
error: Alert: Content is protected !!