Para dy ditësh, Rudina Dembacaj publikoi një foto në Instagram ku shihej me barkun paksa të rrumbullakosur dhe kjo mjaftoi që ndjékësit të nisnin menjëherë dyshímet për një shtatzëni të mundshme, duke e pyetur nëpërmjet komenteve.

Ndërkohë Rudina i fshiu këto komente duke nxitur kështu dhe më shumë dyshímet tek fansat.

Mëngjesin e sotëm ajo iu ka dhénë fund këtyre dyshímeve teksa ka publikuar një video nga palestra ku dukej shumë në formë dhe të gjithë vëmendjen ia mori barku i sheshtë.

Kujtojmë se Rudina Dembacaj dhe partneri i saj Mark Frroku u kurorëzuan me martesë në ditën e parë të vitit 2021.

Propozimi ka ardhur si një surprízë e vërtetë për Rudinën, pasi Marku kishte përgatitur vetë gjithçka në detaje.

Aktorja ka zbuluar se ai i ka propòzuar në një nga vendet më të bukura të Turqisë, Cappadocia, dhe momentin më të bukur të jetës e kanë fíksuar përmes disa fotografive.

Më 1 janar, ajo na ka surprízuar të gjithëve, teksa ka publikuar disa foto nga Bashkia e Tiranës, ku shihet bashkë me Markun.

Ata janë martuar. sigurisht pa cerémoni, vetëm në praninë e personave që kanë bërë celébrimin.

Megjithatë, aktorja e humorit premton se shumë shpejt do bëjnë edhe dasmën, ndërsa tashmë mban mbiemrin e Markut.

 

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!