Ballina Showbiz Shtatzënë për herë të dytë? Rudina Dembacaj i përgjigjet njëherë e...

Shtatzënë për herë të dytë? Rudina Dembacaj i përgjigjet njëherë e mirë ndjékësve (VIDEO)

Para dy ditësh, Rudina Dembacaj publikoi një foto në Instagram ku shihej me barkun paksa të rrumbullakosur dhe kjo mjaftoi që ndjékësit të nisnin menjëherë dyshímet për një shtatzëni të mundshme, duke e pyetur nëpërmjet komenteve.

Ndërkohë Rudina i fshiu këto komente duke nxitur kështu dhe më shumë dyshímet tek fansat.

Mëngjesin e sotëm ajo iu ka dhénë fund këtyre dyshímeve teksa ka publikuar një video nga palestra ku dukej shumë në formë dhe të gjithë vëmendjen ia mori barku i sheshtë.

Kujtojmë se Rudina Dembacaj dhe partneri i saj Mark Frroku u kurorëzuan me martesë në ditën e parë të vitit 2021.

Propozimi ka ardhur si një surprízë e vërtetë për Rudinën, pasi Marku kishte përgatitur vetë gjithçka në detaje.

Aktorja ka zbuluar se ai i ka propòzuar në një nga vendet më të bukura të Turqisë, Cappadocia, dhe momentin më të bukur të jetës e kanë fíksuar përmes disa fotografive.

Më 1 janar, ajo na ka surprízuar të gjithëve, teksa ka publikuar disa foto nga Bashkia e Tiranës, ku shihet bashkë me Markun.

Ata janë martuar. sigurisht pa cerémoni, vetëm në praninë e personave që kanë bërë celébrimin.

Megjithatë, aktorja e humorit premton se shumë shpejt do bëjnë edhe dasmën, ndërsa tashmë mban mbiemrin e Markut.

 

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Ledri Vula dhe Dua Lipa në një përqàfim pas ndàrjes së tyre

“Sunny Hill Festival” ishte krýefjala e javës. Performancat e artistëve të huaj dhe shqiptarë eléktrizuan skenën e madhe. Gjithashtu, Dua Lipa pérformoi në skenë duke...

Ledri thùmbon kolegët: Dikush blen klikime, dikush gjëra të tjera! (FOTO)

Ledri Vula ka qenë dhe mbetet një nga reperët më të pëlqyer për publikun. Këngët e tij janë ndër më të dëgjuarat dhe ky sukses...

‘Si jeton me prinderit e Olsit?’/ Egli Tako habit me përgjigjen e saj! (FOTO)

Olsi Bylyku dhe Egli Tako janë një ndër çiftet më të komentuara të showbizit. Egli Tako, ka realizuar së fundmi një Q&A në Instagram, ku...

Aurela Gaçe thùmbon haptazi kolegët: Nuk kam lekë për të blerë…! (FOTO)

Aurela Gaçe apo siç e thërrasin ndryshe, diva e muzikës shqiptare, është një artiste shumë e dashur për publikun. Aurela ka pjesë e një interviste...

Marinën e ka ‘kàpur’ syri keq! Pas COVID i ndodh një tjetër íncídent! (FOTO)

Marina nuk flet shpesh për jetën e saj private, por kësaj here ajo ka kërkuar ndihmë nga ndjékësit pas një íncídenti që i ka...
error: Alert: Content is protected !!