Ballina Magazina Riniani 'kàpet' màt me një tjetër femër jashtë 'Për'Puthen' (VIDEO)

Riniani ‘kàpet’ màt me një tjetër femër jashtë ‘Për’Puthen’ (VIDEO)

Nuk është hera e parë që konkurréntët e emisionit “Për’Puthen” ‘kàpen’ màt në publik me persona të panjohur, teksa vazhdojnë paralelisht njohjet ose lídhjet si brenda, ashtu edhe jashtë emisionit.

Burime për “Iconstyle.al” kanë siguruar pamje të njërit prej konkurrentëve, Rinianit, në shoqërinë e një femre místeríoze.

Dyshja ndodhej të premten që lamë pas pranë një hoteli në Pukë, larg syrit të njerëzve, mirëpo s’kanë mundur t’i shpëtojnë dot syrit të mprehtë të fansave që i kanë filmuar.

Siç mund ta shihni edhe nga pamjet e siguruara, Riniani dhe vajza místeríoze shfaqen në makinën e konkurrentit, teksa kalojnë ditën së bashku. Në të njëjtën kohë, Riniani vazhdon të marrë pjesë në “Për’Puthen”.

Pasi refùzoi të dalë me Ana Kaurin për t’u njohur jashtë emisionit, Riniani refùzoi gjithashtu njohjen me Sindin dhe tashmë i bëri “dalje” edhe Antonelës, teksa u shpreh në njërën prej puntatave të fundit se po heq dorë prej saj duke ia lénë Blerimit.

“Blerim, përsa të përket ty, unë të them ‘e gëzofsh Antonelën’. Mos e merr si pjesë xhelozie Antonela. Nuk më pëlqejnë lojrat, nuk më pëlqejnë taktika, teknika. Të bukura apo jo të bukura, më pëlqejnë personat natyralë. Shoh shumë taktika, shumë teknika. E gëzofsh, unë tek këto trekëndësha s’dua të bëhem pjesë. Unë nuk dua ta vazhdoj më njohjen me Antonelën sepse nuk më jep besim.”- tha ai.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

A do jetë Stresi pjesë e koncertit të Noizyt? Ja ku e keni përgjigjen përfundimtare! (VIDEO)

“Alpha Show” do të jetë koncerti madhështor i Noizy-t! Shumë artistë shqiptarë e të huaj do të performojnë në skenën gjigante. Por a do të...

Ritem veror dhe tekst bànal, kjo është kënga e Era Istrefit dhe Mozzik që u anullua! (VIDEO)

Të gjithë po prisnim të dëgjonim për herë të parë një bashkëpunim mes dy artistëve më në zë të momentit, Mozzik dhe Era Istrefit. Vetë...

Noizy publikon këngën e re, Loredana pjesë e klipit si dikur me Mozzik! (FOTO)

Noizy ka publikuar këngën e tij më të re dhe surprizë: Ashtu siç u kishim njoftuar, në klip shfaqet edhe reperja Loredana! Kënga “Benzi i...

‘Alpha Show’ është gati! Noizy tregon se ç’pritet të ndodhë gjatë natës së sotme! (FOTO)

Prej disa javësh reperi i mirënjohur Noizy ka njoftuar për një koncert i cili do të bëjë bashkë fansat e tij të rinj, por...

Donaldi rikthen trekëndëshin e dashurisë, ja cili është dedikimi që po çménd rrjetin! (FOTO)

Të gjithë e dimë se pas ngjàrjeve të ndodhura në “Big Brother Vip” çdo tekst i Donaldit është një dedikim për Bora Zemanin. Qoftë për...
error: Alert: Content is protected !!