Ballina Uncategorised Po tani?! Melisa dhe Andi kapen mat në momente intime me njëri-tjetrin!...

Po tani?! Melisa dhe Andi kapen mat në momente intime me njëri-tjetrin! (FOTO)

Dy ish-konkurrentët e “Për’pPuthen”, Andi e Melisa, kanë qenë prej kohësh në qendër të vëmendjes.

Ata herë pas here janë komentuar për një lídhje të mundshme, por që nuk e kanë pranuar asnjëherë.

Por kësaj radhe çfarë do thonë? “Vipat e Bllokut” kanë publikuar disa foto ku çifti shfaqen në një festë private ku kanë qenë të ftuar.

Siç vihet re nga pamjet, situata ka qenë e nxehtë deri në pikën që Andi ka hequr këmishën teksa shihet duke kërcyer me Melisën i përqafuar.

Ndërkohë nga ana tjetër, thuhet se Andi së shpejti do të shfaqet edhe në klipin e ri të Melisës, e cila pas daljes nga “PërPuthen” i është futur muzikës.

Kujtojmë se Andi kishte dal nga emisioni si çift me Tea Trifonin, ku kjo e fundit pas daljes konfirmoi lídhjen me ish-konkurrentin nga Kosova, Beartin e që kjo lidhje nuk zgjati shumë, pasi dyshja i dhanë fund muaj më parë.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Ledri Vula dhe Dua Lipa në një përqàfim pas ndàrjes së tyre

“Sunny Hill Festival” ishte krýefjala e javës. Performancat e artistëve të huaj dhe shqiptarë eléktrizuan skenën e madhe. Gjithashtu, Dua Lipa pérformoi në skenë duke...

Ledri thùmbon kolegët: Dikush blen klikime, dikush gjëra të tjera! (FOTO)

Ledri Vula ka qenë dhe mbetet një nga reperët më të pëlqyer për publikun. Këngët e tij janë ndër më të dëgjuarat dhe ky sukses...

‘Si jeton me prinderit e Olsit?’/ Egli Tako habit me përgjigjen e saj! (FOTO)

Olsi Bylyku dhe Egli Tako janë një ndër çiftet më të komentuara të showbizit. Egli Tako, ka realizuar së fundmi një Q&A në Instagram, ku...

Aurela Gaçe thùmbon haptazi kolegët: Nuk kam lekë për të blerë…! (FOTO)

Aurela Gaçe apo siç e thërrasin ndryshe, diva e muzikës shqiptare, është një artiste shumë e dashur për publikun. Aurela ka pjesë e një interviste...

Marinën e ka ‘kàpur’ syri keq! Pas COVID i ndodh një tjetër íncídent! (FOTO)

Marina nuk flet shpesh për jetën e saj private, por kësaj here ajo ka kërkuar ndihmë nga ndjékësit pas një íncídenti që i ka...
error: Alert: Content is protected !!