Antonela Berisha arriti të bindte produksionin që të rikthente Atdhe Xharavinë, me të cilin ajo realizoi edhe një takim shumë romantik.

Pak ditë më parë Atdheu u bë pjesë si konkurrent në “PërPuthen” pas kërkesës së vajzave (sidomos Antonelës) dhe publikut.

Ai beri një takim me Antonelën dhe u panë shumë të afërt me njëri-tjetrin.

Jo vetëm në takime, por edhe gjate regjistrimit te emsionit ata qëndrojnë bashk çdo moment.

Në një video të publikuar në aplikacionin “PërPuthen”, Antonela i është ulur Atdheut në preher tek sa kërcen.

Më pas, konkurrenti e puth në qaf, dhe këto veprime lënë që kuptohet që në program po krijohet një çift i ri. Po ju si mendoni?

https://www.youtube.com/watch?v=1HJ0IgN4iks&feature=emb_title

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!