Në programin  “Dua të të bëj të lumtur” të Arbana Oamanit u trànsmetua historia e ndaluar e dashurisë mes Stiljanos dhe Ersoneldës.

Ata ishin njohur me njëri- tjetrin që në fëmijëri e më pas ishin lídhur, por gjyshërit e Ersoneldës e kishin ndaluar atë që të vazhdonte lídhjen.

Nga ana tjetër Ersonelda vazhdoi të rrëfente historinë e dashurisë me Stiljanon, se si ishin njohur me njëri- tjetrin. Ajo tregoi se kjo lidhje ishte ndaluar nga të gjithë familjarët e saj me argumentin se e kishte kushëri Stiljanon.Top Channel/ Histori e ndaluar dashurie,Stiljano dhe Ersonelda e tregojnë  në Dua të të Bëj të Lumtur - YouTube

Stiljano nuk hoqi dorë nga Ersonelda dhe i propòzoi për martesë në emision ndërsa familjarët e saj në prapaskénë, u acàruan dhe téntuan të hynin me dhùnë në skénë.

Familjarët u shoqëruan në komísariat ndërsa Ersonelda pranoi propozimin për martesë të Stiljanos.

Ndërsa ditën djeshme faqja e programit ka bërë të ditur për audiencën se ata janë bashkë dhe shumë të lumtur.

Stiljano falënderoi Arbanën dhe tregoi që nga dita xhírimit të emisionit ata jetojnë bashkë.

Mirëpo vetëm pak dit nga publikimi i kësaj video pamje të reja sapo ka dalë në horizont pasi raportohet se Stiljano dhe Ersonelda kanë bërë paqe me gjyshin e kësaj të fundit.

Siç shihet edhe në videon e mëposhtme duket qartë se tashmë po jetojnë si një familje e lumtur dhe kanë lënë pas të gjitha hatër mbetjet që kanë pasur me njëri-tjetrin.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!