Pasi ndarjes Ana i bën një pyetje publikisht Arsimit. Ana ka thumbuar ish-parterin e saj Arsimin përmes një postimi.

Vetëm pak kohë pasi e konfirmuan lidhjen e tyre, dy ish-konkurrentët e “PërPuthen”, ata zbùluan se tashmë janë ndarë.

“Kam qenë dhe e kam pranuar disi, jo plotësisht. Ka qenë njohje më shumë. Ka qenë diçka midis nesh, por nuk është më”, tha ish-konkurrentja e ‘PërPuthen’.

Ajo së fundmi ka ndarë disa fotografi në Instagram ku shihej me mjaft stil teksa po pozonte për kamerën, por ishte mbishkrimi i fotografive ajo që morri vëmendjen e ndjekësve.

“Kur per mua te pyet bota, a te vjen keq qe s’jam e jotja?!”, shkroi Ana si duket drejtuar Arsimit.

E ftuar në “Ftesë në pesë”, së fundmi Ana Lleshi zbùloi se ajo dhe Arsimi i kanë dhënë fund lídhjes, vetëm pak kohë pasi e konfirmuan.

U nda nga Arsimi, Ana i bën një pyetje publikisht, që askush nuk e priste

 

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!