Ballina Uncategorised Pasi u ndanë, Ana i bën pyetjen publikisht Arsimi papritur (FOTO)

Pasi u ndanë, Ana i bën pyetjen publikisht Arsimi papritur (FOTO)

Pasi ndarjes Ana i bën një pyetje publikisht Arsimit. Ana ka thumbuar ish-parterin e saj Arsimin përmes një postimi.

Vetëm pak kohë pasi e konfirmuan lidhjen e tyre, dy ish-konkurrentët e “PërPuthen”, ata zbùluan se tashmë janë ndarë.

“Kam qenë dhe e kam pranuar disi, jo plotësisht. Ka qenë njohje më shumë. Ka qenë diçka midis nesh, por nuk është më”, tha ish-konkurrentja e ‘PërPuthen’.

Ajo së fundmi ka ndarë disa fotografi në Instagram ku shihej me mjaft stil teksa po pozonte për kamerën, por ishte mbishkrimi i fotografive ajo që morri vëmendjen e ndjekësve.

“Kur per mua te pyet bota, a te vjen keq qe s’jam e jotja?!”, shkroi Ana si duket drejtuar Arsimit.

E ftuar në “Ftesë në pesë”, së fundmi Ana Lleshi zbùloi se ajo dhe Arsimi i kanë dhënë fund lídhjes, vetëm pak kohë pasi e konfirmuan.

U nda nga Arsimi, Ana i bën një pyetje publikisht, që askush nuk e priste

 

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

‘Isha vetë sponsori gjeneral!/ Noizy zbulon shumën marramendëse që investoi për “Alpha Show”!

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim elektrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Në një intervistë për “Euronews Albania”,...

Festa e Birrës erdhi! Ju njohim me restorantin më të famshëm në Korçë!

Të mërkurën, të enjten dhe të premten keni një mundësi të artë për të kaluar ca ditë të bukura verore, me shërbim cilësor dhe...

Pas përfundimit të ‘Alpha Show’, Noizy ka diçka për të thënë për artistët pjesëmarrës! (FOTO)

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim elektrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Performanca mjaft të mira dhuruan në...

Gjéndet ‘fajtori’ që ndérpréu enérgjinë eléktrike në koncertin e Noizy-t! (FOTO)

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim eléktrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Performanca mjaft të mira dhuruan në...

Ja sa persona ishin mbrëmë në “Alpha Show” të Noizy-t! (FOTO)

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim elektrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Reperi Stresi gjithashtu u ngjít në...
error: Alert: Content is protected !!