Në muajin gusht të vitit që lamë pas, aktorja e njohur Olta Gixhari solli në jetë fëmijën e saj të parë. Ajo lindi një djalë, të cilin e pàgëzoi me emrin Amar.

Që para lindjes së vogëlushit, aktorja u zhvéndos në Spanjë tek partneri i saj, ku kaluan karantinën së bashku e më vonë u bënë prindër për herë të parë.

Kohët e fundit ajo është kthyer në Shqipëri, ku do të qëndrojë për pak kohë.

Së fundmi, atë e ka révoltuar diçka dhe ka zgjedhur që ta ndàjë me të gjithë ndjékësit e saj në Instagram.

Aktorja ka treguar se është gjòbitur pasi ka parkuar makinën poshtë shtëpisë së saj dhe e nxitur nga ky rast i drejtohet me një mesazh publik kryebashkiakut të Tiranës për një zgjidhje se ku mund ta parkojë tjetër.

“Kam një muaj që parkoj këtu dhe sot mora gjòbë! Të lutem më jep një zgjidhje se unë nuk mund të kaloj jetën duke u gjòbitur poshtë shtëpisë çdo ditë ose duke pàguar çdo orë. Ku të parkoj se kam një bebe që më prét në shtëpi? Vështirësi e madhe të shkosh në shtëpi”, ka shkruar ajo.Gjobitet Olta Gixhari, ka një kërkesë nga Erion Veliaj - Indeksonline.net

Olta na ka treguar gjithmonë aq sa ka dashur për jetën personale: Ka një partner, ka bërë një djalë të bukur dhe është super e lumtur.

Por, asnjëherë s’kemi mësuar cili është partneri i saj dhe s’kemi parë portretin e të voglit Amar, që është një ndër bebushët më të komentuar në Instagram.

Megjithëse s’na e ka prezantuar asnjëherë partnerin, Olta ka ndàrë tek tuk ndonjë foto me të (ku sigurisht s’ia kemi dalluar dot portretin).

 

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!