Olsi Bylyku është një nga personazhet që brenda një kohe të shkurtër mori shumë famë.

Ishte dalja e tij e parë në Portokalli me rolin e “Kimikatit”, që e bëri mjaft të njohur dhe sot ai është një nga personazhet më të ndjekur.

Aktualisht aktori i humorit është pjesë e “Klanifornia” dhe gjithashtu ai drejton emisionin e tij që trànsmetohet live në rrjetet sociale “Roped”.

Pak ditë më parë në emsionin “Expuls”, ai tregoi se i erdhi një ofertë mjaft e mirë nga programi më i ri “Kosherja”, të cilën e réfuzoi duke rréfyer se për këtë ka pasur një arsye mjaft të fortë.

Së fundmi, Olsi ka dhënë lajmin se episodi i ri i “Roped” nuk do të publikohet për arsye shëndetësore dhe kjo ka shqetësuar jo pak ndjékësit e tij.

“Të dashur ndjékës të Roped!” Për arsye shëndetësore, këtë të mërkurë nuk do të publikojmë episod të ri. Gjithsesi, stafi ka përgatitur nje video të shkurtër që mendojmë se do të ju argëtojë. Faleminderit që na mirëkuptoni dhe na ndíqni me besnikësi”, ka shkruar Olsi Bylyku duke mos dhënë më shumë detaje. I urojmë shërim sa më të shpejtë!

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!