Ballina Showbiz Çfarë i ndodhi?! Olsi Bylyku anulon emisionin e tij për shkak të...

Çfarë i ndodhi?! Olsi Bylyku anulon emisionin e tij për shkak të…

Olsi Bylyku është një nga personazhet që brenda një kohe të shkurtër mori shumë famë.

Ishte dalja e tij e parë në Portokalli me rolin e “Kimikatit”, që e bëri mjaft të njohur dhe sot ai është një nga personazhet më të ndjekur.

Aktualisht aktori i humorit është pjesë e “Klanifornia” dhe gjithashtu ai drejton emisionin e tij që trànsmetohet live në rrjetet sociale “Roped”.

Pak ditë më parë në emsionin “Expuls”, ai tregoi se i erdhi një ofertë mjaft e mirë nga programi më i ri “Kosherja”, të cilën e réfuzoi duke rréfyer se për këtë ka pasur një arsye mjaft të fortë.

Së fundmi, Olsi ka dhënë lajmin se episodi i ri i “Roped” nuk do të publikohet për arsye shëndetësore dhe kjo ka shqetësuar jo pak ndjékësit e tij.

“Të dashur ndjékës të Roped!” Për arsye shëndetësore, këtë të mërkurë nuk do të publikojmë episod të ri. Gjithsesi, stafi ka përgatitur nje video të shkurtër që mendojmë se do të ju argëtojë. Faleminderit që na mirëkuptoni dhe na ndíqni me besnikësi”, ka shkruar Olsi Bylyku duke mos dhënë më shumë detaje. I urojmë shërim sa më të shpejtë!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Ledri thùmbon kolegët: Dikush blen klikime, dikush gjëra të tjera! (FOTO)

Ledri Vula ka qenë dhe mbetet një nga reperët më të pëlqyer për publikun. Këngët e tij janë ndër më të dëgjuarat dhe ky sukses...

‘Si jeton me prinderit e Olsit?’/ Egli Tako habit me përgjigjen e saj! (FOTO)

Olsi Bylyku dhe Egli Tako janë një ndër çiftet më të komentuara të showbizit. Egli Tako, ka realizuar së fundmi një Q&A në Instagram, ku...

Aurela Gaçe thùmbon haptazi kolegët: Nuk kam lekë për të blerë…! (FOTO)

Aurela Gaçe apo siç e thërrasin ndryshe, diva e muzikës shqiptare, është një artiste shumë e dashur për publikun. Aurela ka pjesë e një interviste...

Marinën e ka ‘kàpur’ syri keq! Pas COVID i ndodh një tjetër íncídent! (FOTO)

Marina nuk flet shpesh për jetën e saj private, por kësaj here ajo ka kërkuar ndihmë nga ndjékësit pas një íncídenti që i ka...

Rita Ora i jep fund beqarisë! (FOTO)

Rita Ora dhe Taika Waititi janë martuar! Ata kanë zhvilluar një ceremoni të fshéhtë në Londër. “Ishte një ceremoni vërtet intime dhe super e veçantë...
error: Alert: Content is protected !!