Ballina Showbiz Olsi rréfen skénën e síkletshme me Albanon gjatë filmit: Më puthi 6...

Olsi rréfen skénën e síkletshme me Albanon gjatë filmit: Më puthi 6 herë…

Olsi Bylyku është një nga personazhet që brenda një kohe të shkurtër mori shumë famë.

Ishte dalja e tij e parë në Portokalli me rolin e “Kimikatit”, që e bëri mjaft të njohur dhe sot ai është një nga personazhet më të ndjékur.

Së fundmi ai ka qenë i ftuar në emisionin “Expuls” ku tregoi përjetimet gjatë skenës së puthjes në buzë me Albano Bogdon në filmin “Falco”.SKENË INTERESANTE/ Olsi Bylyku dhe Albano Bogdo puthen në buzë në filmin “ Falco” të Bes Kallakut (FOTO) – AlpeGossip

”E kisha harru… Ajo skéna është bërë nja 6 herë. 6 herë në buzë me Albanon. Kur u bë e shtata, fillova tu e pa iher. Bano thashë, avash avash. Se Albano s’e kishte problem, mezi priste skénën. O vlla thashë, me terezi. E bukura është se bëmë 6 dubla dhe morën dublën e parë. I kam mbajt buzët mbyllë, i thashë më puth baby kiss. Ai nuk ndalonte, unë ja bëja me sy ik”, u shpreh ai.

Gazetari e pyeti më tej nëse kishte pasur ndonjë grimcë homòséksualíteti gjatë puthjes dhe Olsi iu përgjigj menjëherë që JO.

Aktualisht aktori i humorit është pjesë e “Klanifornia”. Ai nuk ngùrroi të tregonte se i erdhi një ofertë mjaft e mirë nga programi më i ri “Kosherja”, të cilën e réfuzoi duke rréfyer se për këtë ka pasur një arsye mjaft të fortë.

“Po më ka ardhur ofertë, por nuk e pranova, sepse mendova që është një kosto për mua në lídhje me stabilitetin artistik. Kam pasur 6 vite karrierë dhe unë kam ndërruar 3 emisione. Sigurisht që është kënaqësi të punosh me Altin Bashën, Bes Kallakun dhe gjithë aktorët e Kosheres, por e gjithë kjo u bë për shkàk të stabilitetit tim artistik, që për mendimin tim në 6 vite të ndërrosh 3 emisione nuk krijon një stabilitet se ku të shohin njerëzit ty vazhdimisht, shtoi Bylyku.

“Kështu që mendova që do mbarojë një cíkël, ose ndoshta ai cíkël nuk do vijë kurrë, se pse mund të jem gjithmonë në Klanifornia, por në një të ardhme sigurisht të gjitha ofertat janë të pranueshme, për sa kohë ne jemi kthyer si futbollistët”.

“Unë kam pasur ofertë edhe nga ‘Portokallia’ kur kam qenë në Klan, por sapo kisha shkuar në Klan dhe sigurisht lëvizja ishte e pamundur”, tha Olsi, duke shtuar se oferta e “Kosheres” ishte goxha e majme.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Ledri Vula dhe Dua Lipa në një përqàfim pas ndàrjes së tyre

“Sunny Hill Festival” ishte krýefjala e javës. Performancat e artistëve të huaj dhe shqiptarë eléktrizuan skenën e madhe. Gjithashtu, Dua Lipa pérformoi në skenë duke...

Ledri thùmbon kolegët: Dikush blen klikime, dikush gjëra të tjera! (FOTO)

Ledri Vula ka qenë dhe mbetet një nga reperët më të pëlqyer për publikun. Këngët e tij janë ndër më të dëgjuarat dhe ky sukses...

‘Si jeton me prinderit e Olsit?’/ Egli Tako habit me përgjigjen e saj! (FOTO)

Olsi Bylyku dhe Egli Tako janë një ndër çiftet më të komentuara të showbizit. Egli Tako, ka realizuar së fundmi një Q&A në Instagram, ku...

Aurela Gaçe thùmbon haptazi kolegët: Nuk kam lekë për të blerë…! (FOTO)

Aurela Gaçe apo siç e thërrasin ndryshe, diva e muzikës shqiptare, është një artiste shumë e dashur për publikun. Aurela ka pjesë e një interviste...

Marinën e ka ‘kàpur’ syri keq! Pas COVID i ndodh një tjetër íncídent! (FOTO)

Marina nuk flet shpesh për jetën e saj private, por kësaj here ajo ka kërkuar ndihmë nga ndjékësit pas një íncídenti që i ka...
error: Alert: Content is protected !!