Ballina Uncategorised Olsa e thotë hapur: Ja cili personazh më mungon në 'Për'Puthen' (VIDEO)

Olsa e thotë hapur: Ja cili personazh më mungon në ‘Për’Puthen’ (VIDEO)

Olsa Muhameti është një ndër emrat më të komentuar kohët e fundit për rolin kryesor që ka në një prej programeve të ndjekura në Shqipëri, “Për’Puthen”.

Ajo është mjaft aktive në rrjete sociale dhe së fundmi ka realízuar një bisedë vírtuale ku iu përgjigjur mjaft pyetjeve në lídhje me emisionin ku ajo është aùtore.

“Cili/a nga konkurrentët e “Për’Puthen” të mungon më shumë që nuk është më dmth?”, ka pyetur ndjékësi/ja.

“Fation Kuqari sigurisht një nga djemtë më të drejtë që kanë qenë në “Për’Puthen””, i është përgjigjur Olsa, duke treguar kështu edhe preferencën e saj.

Kujtojmë se ai nuk arriti të gjente dashurinë dhe shpirtin binjak brenda programit dhe para disa javësh vendosi të dorëhíqej.

Fationi u shpreh se kishte menduar prej kohësh të linte programin dhe se nuk mund të vazhdonte më tej të bëhej pjesë e hípokrízive.

Menjëherë pas emisionit të gjithëve ju tërhòqi vëmendjen një lídhje e ngushtë mes tij dhe Fifit.

Këta të dy u shfaqën bashkë në rrjete sociale, por më vonë u zbùlua se ata do të bashkëpunonin me njëri-tjetrin për këngën e re të Fifit që u publikuar para pak ditësh.

Historia e me Fifin u mbyll me kaq, por më pas fansat nisën të preokupoheshin për një tjetër vajzë të njohur.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

A do jetë Stresi pjesë e koncertit të Noizyt? Ja ku e keni përgjigjen përfundimtare! (VIDEO)

“Alpha Show” do të jetë koncerti madhështor i Noizy-t! Shumë artistë shqiptarë e të huaj do të performojnë në skenën gjigante. Por a do të...

Ritem veror dhe tekst bànal, kjo është kënga e Era Istrefit dhe Mozzik që u anullua! (VIDEO)

Të gjithë po prisnim të dëgjonim për herë të parë një bashkëpunim mes dy artistëve më në zë të momentit, Mozzik dhe Era Istrefit. Vetë...

Noizy publikon këngën e re, Loredana pjesë e klipit si dikur me Mozzik! (FOTO)

Noizy ka publikuar këngën e tij më të re dhe surprizë: Ashtu siç u kishim njoftuar, në klip shfaqet edhe reperja Loredana! Kënga “Benzi i...

‘Alpha Show’ është gati! Noizy tregon se ç’pritet të ndodhë gjatë natës së sotme! (FOTO)

Prej disa javësh reperi i mirënjohur Noizy ka njoftuar për një koncert i cili do të bëjë bashkë fansat e tij të rinj, por...

Donaldi rikthen trekëndëshin e dashurisë, ja cili është dedikimi që po çménd rrjetin! (FOTO)

Të gjithë e dimë se pas ngjàrjeve të ndodhura në “Big Brother Vip” çdo tekst i Donaldit është një dedikim për Bora Zemanin. Qoftë për...
error: Alert: Content is protected !!