Ballina Magazina Nuk flisnin prej dy vitesh! Ola dhe Jasmina sapo rréfyen arsyen e...

Nuk flisnin prej dy vitesh! Ola dhe Jasmina sapo rréfyen arsyen e shérrit (VIDEO)

Konkurrentja më e re në ”Për’Puthen”, Gladiola Zeneleaj fitoi menjëherë vëmendjen e të gjithëve sapo hyri në program.

Ajo tha se nga ekrani ka krijuar simpati për Geljanin, Andin dhe Muartin, ndërkohë që këta dy të fundit nuk ishin të pranishëm në studio.

Sapo shprehu pëlqimet e saj nuk munguan thùmbat nga Jasmina, e cila u shpreh se vajza e re e ka të kotë lùftën me Andin, sepse ai është i saj.

Më pas Gladiola zbùloi se thùmbat me Jasminën nuk vijnë nga hiçi, sepse më parë ato kanë qenë shoqe me njëra-tjetrën, por prej 2 vitesh nuk flasin më.

“Kam 2 vjet që më ka besuar Zoti ta kem larg, por na bashkoi programi”, tha Jasmina për Gladiolën.

Puntatën e transmetuar ditën e sotme vajzat kanë sqaruar se përse kanë dy vite që nuk flasin me njëra-tjetrën.

Ola: Njerëzit duan të dinë se përse jemi zënë ne të dyja.

Jasmina: Pakënaqësi në shoqëri.

Ola: Ndoshta ka ndikuar tòksillëku jot?

Jasmina: Po ashtu jam.

Ola: Unë e pranoj se kush je, nuk besoj që të ka ngélur qejfi.

Jasmina: Marrédhénia jonë është ndérprérë në udhëtimin në Maltë, pas dy ditësh se një ditë ishte udhëtimi, pas dy ditësh kemi folur ne. Mënyra se si fole ti, në mënyrë arrògante, pastaj ngàcmimet pasi jemi zénë.

Jasmina: Ne kemi shoqëri të përbashkët.

Ola: Është aftësi e imja që e mbajta atë shoqëri.

Jasmina: Në kurrízin tim?

Ola: Nuk kam dashur të të bëj keq as me ato që kam bërë, i kam bërë, por jo me të keq, e kam bërë që të të acaroj pak por jo për të të lénduar por thjesht kam dashur të të ngàcmoj.

Jasmina: Po hyrja jote këtu?

Ola: S’ka të bëjë fare ta thash edhe ditën e parë.

Jasmina: Se ç’më píckon diçka. Deri para videove nuk kemi folur, ne kemi mbi 2 vite që s’kemi folur bashkë.

Ola: Unë nuk kam ndonjë hatérmbetje aq të madhe që ta zgjas muhabetin deri këtu.

Jasmina: Ajo kishte tjetër mënyrë komunikimi, çohej në orën 8 të mëngjesit e më thoshte hajde, kur unë doja të flija.

Ola: Po kur ti pije cigare kur unë isha në gjumë se bëra aq tràgjike.

Kujtojmë se para pak ditësh u tha se vajzat jetonin në të njëjtën shtëpi pasi u bënë vírale disa pamje ku vajzat dilnin nga hyrja e pallatit ku jetojnë për të marrë një porosi, në një interval kohor të shkurtër nga njëra-tjetra.

Por këto aludime janë hédhur poshtë nga ato, të cilat i kanë mohuar këto zëra.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

A do jetë Stresi pjesë e koncertit të Noizyt? Ja ku e keni përgjigjen përfundimtare! (VIDEO)

“Alpha Show” do të jetë koncerti madhështor i Noizy-t! Shumë artistë shqiptarë e të huaj do të performojnë në skenën gjigante. Por a do të...

Ritem veror dhe tekst bànal, kjo është kënga e Era Istrefit dhe Mozzik që u anullua! (VIDEO)

Të gjithë po prisnim të dëgjonim për herë të parë një bashkëpunim mes dy artistëve më në zë të momentit, Mozzik dhe Era Istrefit. Vetë...

Noizy publikon këngën e re, Loredana pjesë e klipit si dikur me Mozzik! (FOTO)

Noizy ka publikuar këngën e tij më të re dhe surprizë: Ashtu siç u kishim njoftuar, në klip shfaqet edhe reperja Loredana! Kënga “Benzi i...

‘Alpha Show’ është gati! Noizy tregon se ç’pritet të ndodhë gjatë natës së sotme! (FOTO)

Prej disa javësh reperi i mirënjohur Noizy ka njoftuar për një koncert i cili do të bëjë bashkë fansat e tij të rinj, por...

Donaldi rikthen trekëndëshin e dashurisë, ja cili është dedikimi që po çménd rrjetin! (FOTO)

Të gjithë e dimë se pas ngjàrjeve të ndodhura në “Big Brother Vip” çdo tekst i Donaldit është një dedikim për Bora Zemanin. Qoftë për...
error: Alert: Content is protected !!