Melisa pasi doli nga ‘PërPuthen’ u fut rrugls së muzikës. Ajo ka publikuar pak ditë më parë këngën e saj të re  me titullin ‘U kry’.

Kjo këngë u kthye shpejt në hit teksa numëron  deri më tani 5.5 milionë klikime dhe akoma nuk është bërë muaji që është publikuar.

Por ish-konkurrentja e emisionit “Për’Puthen” sot mori një godítje të rëndë.Përfundoi pa nisur mirë marrëdhënia mes Stresit dhe Melisës

Ka disa ditë që në rrjetet sociale ka zëra që reperi i njohur shqiptar Stresi u përfol për një bashkëpunim të mundshëm me të në një projekt muzikor.

Sipas aludimeve, Melisa kishte kërkuar bashkëpunim me reperin dhe ai kishte pranuar.

Këto nuk po dalin të jenë të pavërteta, por që ka ndodhur një ‘krísje’ mes këngëtarëve, duke anuluar projektin. Melisa dhe Stresi duet Sebashku! Tani Stresi duket se e vulos me kete Instastory… - YouTube

Mirëpo, në një bisedë që zhvilloi reperi nga Shqipëria me ndjékësit e tij bëri të ditur se ky projekt do të realizohet pa bashkëpunim me ish-protagonisten e emisionit “Për’Puthen”.

“Kur do të dalë kënga me Melisën?”, e pyet një ndjekës reperin dhe ai i përgjigjet:

“Do e bëj vetëm unë. U mundova për mirë, mua kurrë s’ma dhanë një shans të tillë siç ia dhashë. Por kur fluturon, duhet të mësosh të fluturosh”.Stresi sherr me Melisën/ Reperi anulon këngën, mesazhi që i dërgon ish-konkurrentes së Për'puthen (FOTO) - NTV

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!