Ballina Magazina O përfol për një bashkëpunim mes tyre, Stresi thumbon keq Melisën (FOTO)

O përfol për një bashkëpunim mes tyre, Stresi thumbon keq Melisën (FOTO)

Melisa pasi doli nga ‘PërPuthen’ u fut rrugls së muzikës. Ajo ka publikuar pak ditë më parë këngën e saj të re  me titullin ‘U kry’.

Kjo këngë u kthye shpejt në hit teksa numëron  deri më tani 5.5 milionë klikime dhe akoma nuk është bërë muaji që është publikuar.

Por ish-konkurrentja e emisionit “Për’Puthen” sot mori një godítje të rëndë.Përfundoi pa nisur mirë marrëdhënia mes Stresit dhe Melisës

Ka disa ditë që në rrjetet sociale ka zëra që reperi i njohur shqiptar Stresi u përfol për një bashkëpunim të mundshëm me të në një projekt muzikor.

Sipas aludimeve, Melisa kishte kërkuar bashkëpunim me reperin dhe ai kishte pranuar.

Këto nuk po dalin të jenë të pavërteta, por që ka ndodhur një ‘krísje’ mes këngëtarëve, duke anuluar projektin. Melisa dhe Stresi duet Sebashku! Tani Stresi duket se e vulos me kete Instastory… - YouTube

Mirëpo, në një bisedë që zhvilloi reperi nga Shqipëria me ndjékësit e tij bëri të ditur se ky projekt do të realizohet pa bashkëpunim me ish-protagonisten e emisionit “Për’Puthen”.

“Kur do të dalë kënga me Melisën?”, e pyet një ndjekës reperin dhe ai i përgjigjet:

“Do e bëj vetëm unë. U mundova për mirë, mua kurrë s’ma dhanë një shans të tillë siç ia dhashë. Por kur fluturon, duhet të mësosh të fluturosh”.Stresi sherr me Melisën/ Reperi anulon këngën, mesazhi që i dërgon ish-konkurrentes së Për'puthen (FOTO) - NTV

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

A do jetë Stresi pjesë e koncertit të Noizyt? Ja ku e keni përgjigjen përfundimtare! (VIDEO)

“Alpha Show” do të jetë koncerti madhështor i Noizy-t! Shumë artistë shqiptarë e të huaj do të performojnë në skenën gjigante. Por a do të...

Ritem veror dhe tekst bànal, kjo është kënga e Era Istrefit dhe Mozzik që u anullua! (VIDEO)

Të gjithë po prisnim të dëgjonim për herë të parë një bashkëpunim mes dy artistëve më në zë të momentit, Mozzik dhe Era Istrefit. Vetë...

Noizy publikon këngën e re, Loredana pjesë e klipit si dikur me Mozzik! (FOTO)

Noizy ka publikuar këngën e tij më të re dhe surprizë: Ashtu siç u kishim njoftuar, në klip shfaqet edhe reperja Loredana! Kënga “Benzi i...

‘Alpha Show’ është gati! Noizy tregon se ç’pritet të ndodhë gjatë natës së sotme! (FOTO)

Prej disa javësh reperi i mirënjohur Noizy ka njoftuar për një koncert i cili do të bëjë bashkë fansat e tij të rinj, por...

Donaldi rikthen trekëndëshin e dashurisë, ja cili është dedikimi që po çménd rrjetin! (FOTO)

Të gjithë e dimë se pas ngjàrjeve të ndodhura në “Big Brother Vip” çdo tekst i Donaldit është një dedikim për Bora Zemanin. Qoftë për...
error: Alert: Content is protected !!