Konkurrentja simpatike e emisionit Përputhen, Jasmina Kadriu, vazhdon të komentohet për çdo lëvizje të saj.

Ajo në emision ka deklaruar se është vetëm për konkurrentin tjetër kosovarë, Andi Artani.

Ishte ish konkurrentja Ana Kauri, ajo e cila bëri disa ndërhyrje në fytyrë duke e bërë edhe publike.

E njëjtë ka vepruar edhe Jasmina. Ajo ka publikuar dy video teksa tregon se ka bërë ndërhyrje në vetulla.

Ndërkohë që ne mendojnë se Jasmina dhe Andi mund të dalin së shpejti çift nga “Përputhen”, dyshja i ka surprizuar të gjithë se fundmi.

Gjatë pjesës së parë të takimit të tyre, ata i bënë dhurata njëri-tjetrit, por më vonë Andi bëri një deklaratë të papritur.

Ai tha se nuk është i bindur për vendimin që mori kur u deklarua vetëm për Jasminën në emision.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!