Ballina Magazina Nuk rezistoi dot, edhe Jasmina bën ndërhyrje në fytyrë (FOTO)

Nuk rezistoi dot, edhe Jasmina bën ndërhyrje në fytyrë (FOTO)

Konkurrentja simpatike e emisionit Përputhen, Jasmina Kadriu, vazhdon të komentohet për çdo lëvizje të saj.

Ajo në emision ka deklaruar se është vetëm për konkurrentin tjetër kosovarë, Andi Artani.

Ishte ish konkurrentja Ana Kauri, ajo e cila bëri disa ndërhyrje në fytyrë duke e bërë edhe publike.

E njëjtë ka vepruar edhe Jasmina. Ajo ka publikuar dy video teksa tregon se ka bërë ndërhyrje në vetulla.

Ndërkohë që ne mendojnë se Jasmina dhe Andi mund të dalin së shpejti çift nga “Përputhen”, dyshja i ka surprizuar të gjithë se fundmi.

Gjatë pjesës së parë të takimit të tyre, ata i bënë dhurata njëri-tjetrit, por më vonë Andi bëri një deklaratë të papritur.

Ai tha se nuk është i bindur për vendimin që mori kur u deklarua vetëm për Jasminën në emision.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

A do jetë Stresi pjesë e koncertit të Noizyt? Ja ku e keni përgjigjen përfundimtare! (VIDEO)

“Alpha Show” do të jetë koncerti madhështor i Noizy-t! Shumë artistë shqiptarë e të huaj do të performojnë në skenën gjigante. Por a do të...

Ritem veror dhe tekst bànal, kjo është kënga e Era Istrefit dhe Mozzik që u anullua! (VIDEO)

Të gjithë po prisnim të dëgjonim për herë të parë një bashkëpunim mes dy artistëve më në zë të momentit, Mozzik dhe Era Istrefit. Vetë...

Noizy publikon këngën e re, Loredana pjesë e klipit si dikur me Mozzik! (FOTO)

Noizy ka publikuar këngën e tij më të re dhe surprizë: Ashtu siç u kishim njoftuar, në klip shfaqet edhe reperja Loredana! Kënga “Benzi i...

‘Alpha Show’ është gati! Noizy tregon se ç’pritet të ndodhë gjatë natës së sotme! (FOTO)

Prej disa javësh reperi i mirënjohur Noizy ka njoftuar për një koncert i cili do të bëjë bashkë fansat e tij të rinj, por...

Donaldi rikthen trekëndëshin e dashurisë, ja cili është dedikimi që po çménd rrjetin! (FOTO)

Të gjithë e dimë se pas ngjàrjeve të ndodhura në “Big Brother Vip” çdo tekst i Donaldit është një dedikim për Bora Zemanin. Qoftë për...
error: Alert: Content is protected !!