“PërPuthen” po thýen rekorde shikueshmërie, ani pse zhvillimet brenda show-t janë mjaftë të vakëta dhe veç dashuri e përputhje që nuk ka aty.

Një ndër vajzat që së fundi po nënë shumë zhurmë, është Antonela, vajza nga Shkodra, por që jeton në Itali.

Antonela është shumë e pa qartë në lídhje me atë se kë e pëlqen e kë e do, andaj ende luan lojë dhe trazon ujërat sa herë që të mundet.

Ajo i kushton shumë rëndësi pamjes së jashtme në çdo puntatë të emisionit, ndërkohë që janë mjaftë interesant pòzat at ku ajo shihet.

Antonela dhe Atdheu kanë lënë pas mosmàrrëveshjet. Ata të dy javë më parë nuk ishin ndarë mirë nga programi.

Para se të largohej nga “PërPuthen”, Atdheu kishte zbùluar se ai e kishte puthur Antonelën jashtë programit.

Në këtë rast, Antonela i kishte thënë se nuk e kishte puthur me dëshirë, por më pastaj ata u pajtuan në studio.

Atdheu dhe Antonela patën një përballje disa minutëshe në “PërPuthen”, ndërsa së fundi “Vipat e Bllokut” publikuan foto, ku dyshja shihen bashkë.

Se çfarë po ndodh mes tyre, mbetet të kuptohet ditëve në vijim.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!