Ballina Uncategorised Nuk kanë të ndalur këngët nga ish-përputhasit! Arsimi është i radhës...(VIDEO)

Nuk kanë të ndalur këngët nga ish-përputhasit! Arsimi është i radhës…(VIDEO)

Në mes të muajit mars, Arsimi vendosi të largohej përfundimisht nga “Për’puthen”. Ai tha se do të largohej për shkak të disa arsyeve private.

I pyetur më tej nga Bora, ai shtoi se duhet të rikthehet në Zvicër për t’i bërë disa vizita djalit të tij.

Mirëpo, menjëherë pas daljes nga “Për’puthen”, u zbulua lidhja e Arsimit me ish-konkurrenten e emisionit, Ana Lleshin.

Burime ekskluzive për “Iconstyle.al” konfirmuan raportin e tyre, të cilin edhe Ana e pranoi më vonë gjatë një interviste.

E pyetur për raportin e saj me djalin nga Maqedonia gjatë një interviste për Top Albania Radio, Ana u vendos në siklet duke pranuar “Ku ka zë, nuk është pa gjë”.

Ndërkohë që po shijon romancën me Anën, Arsimi po bëhet gati që t’i futet tregu muzikor, si shumë konkurrentë të tjerë të ‘Për’puthen”.

Gjatë një bisede virtuale me ndjekësit, dikush e ka pyetur Arsimin se cili është ëndrra e tij më e madhe.

“Se do të bëhem një raper i sukesshëm”, është përgjigjur ai, duke publikuar një pjesë nga kënga ë e parë që ka realizuar.

Arsimi ka zbuluar se kjo këngë do të publikohet deri në fund të muajit prill ose fillim të majit.

“Më besoni, unë do të bëj çmos që të dalë në fund të Prillit, në fillim të majit, por do të jetë me ju gjatë gjithë vitit”, ka treguar ai.

Edhe Ana ka zbuluar se do t’i futet muzikës, ndaj na mbetet të shohim nëse do të kemi në të ardhmen një bashkëpunim mes çiftit.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

A do jetë Stresi pjesë e koncertit të Noizyt? Ja ku e keni përgjigjen përfundimtare! (VIDEO)

“Alpha Show” do të jetë koncerti madhështor i Noizy-t! Shumë artistë shqiptarë e të huaj do të performojnë në skenën gjigante. Por a do të...

Ritem veror dhe tekst bànal, kjo është kënga e Era Istrefit dhe Mozzik që u anullua! (VIDEO)

Të gjithë po prisnim të dëgjonim për herë të parë një bashkëpunim mes dy artistëve më në zë të momentit, Mozzik dhe Era Istrefit. Vetë...

Noizy publikon këngën e re, Loredana pjesë e klipit si dikur me Mozzik! (FOTO)

Noizy ka publikuar këngën e tij më të re dhe surprizë: Ashtu siç u kishim njoftuar, në klip shfaqet edhe reperja Loredana! Kënga “Benzi i...

‘Alpha Show’ është gati! Noizy tregon se ç’pritet të ndodhë gjatë natës së sotme! (FOTO)

Prej disa javësh reperi i mirënjohur Noizy ka njoftuar për një koncert i cili do të bëjë bashkë fansat e tij të rinj, por...

Donaldi rikthen trekëndëshin e dashurisë, ja cili është dedikimi që po çménd rrjetin! (FOTO)

Të gjithë e dimë se pas ngjàrjeve të ndodhura në “Big Brother Vip” çdo tekst i Donaldit është një dedikim për Bora Zemanin. Qoftë për...
error: Alert: Content is protected !!