Pajtimi mes Ledrit dhe Noizy-t vite më parë ishte një nga lajmet më të bàjshme në mediat rozë.

Teksa Ledri ishte pjesë e “Babsatras”, ai kishte përplàsje të herë pas hershme me Noizy-n si thémelues i “OTR”.

Mirëpo pas shumë vitesh në konflíkt, Ledri dhe Noizy u ribashkuan për një projekt muzikor “Dje dhe Sot”, që bëri namin në vitin 2017-të.Ledri dhe Noizy: Karriera, 'diss-at', konfliktet e deri te bashkëpunimi mes tyre (Foto/Video) - Telegrafi

Dy reperët vazhdojnë të ruajnë raportet e mira me njëri-tjetrin, madje Noizy i ka bërë sot një dhuratë shumë të këndshme vajzës së vetme të Ledrit, Poem Blu.

Përmes profilit të vogëlushes, Ledri dhe Sara kanë zbuluar se Noizy i ka bërë dhuratë Poemës disa rroba nga linja e tij e veshjes.

Këtë dhuratë ai e ka shoqëruar me një pusullë dhe Sara me Ledrin e kanë falenderuar publikisht për surprízën e bukur.Ledri Vula lançon projektin e parë pasi u bë baba dhe i vuri flakën rrjetit! - iconstyle.al

“Vogëlushja Poem Blu Vla. Mirë se erdhe në botë! Shpresojmë që të rritesh e fortë dhe e zgjuar sa edhe e bukur. Thuaji mamit dhe babit t’i lajnë rrobat në lavatriçe në 30 gradë, sa herë që të ndjesh se nuk mund ta mbash qumështin e mamit në stomak”, ka shkruar Noizy dhe skuadra e tij në pusullën për vogëlushen.

Kujtojmë se Poem Blu erdhi në jetë në muajin dhjetor të vitit të shkuar, pak kohë pasi Ledri dhe Sara kishin bërë publike màrrëdhénien e tyre.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!