Ballina Showbiz Ndjekësit i bëjnë një pyetje Arbanës që po i mundon shqiptarët, ja...

Ndjekësit i bëjnë një pyetje Arbanës që po i mundon shqiptarët, ja përgjigja e saj (FOTO)

Me siguri edhe ju futeni në grupin e personave që qoftë edhe njëherë të vetme i kanë bërë moderatores Arbana Osmani pyetjen një milion dollarëshe:

Kur do të nisë “Big Brother”?

Pavarësisht shqetësimeve të shumta, ngjarjeve të mëdha që ndodhin në vend, shqetësimi për realityshow-n qëndron gjithmonë aty, i palékundur.Arbana Osmani has not given up on whether to introduce Big Brother

Për vite me radhë pas përfundimit të “Big Brother”, publiku shqiptar i është drejtuar moderatores së spektaklit me këtë pyetje, e cila i është bërë tashmë fare e zakonshme Arbanës.

Teksa realizonte një “mini-intervistë” me ndjékësit e saj në InstaStory, dikush e pyeti sërish Arbanën: “Kur fillon BB?”

“O zot, gjithë jetën, çdo ditë”- shkroi Arbana duke qeshur.What does Arbana Osmani say about Big Brother's 'restart'? - Instagramming

Në fakt, s’ka ende një plan konkret për këtë reality-show që çmendi dikur shqiptarët, ndaj moderatorja s’ka ditur si t’i përgjigjet kësaj pyetjeje.

Më herët, u tha se “Top Channel” do ta rikthente këtë vit formatin, kësaj here në moderimin e Luana Vjollcës. Më vonë u përfol sërish se në krye të “Big Brother” do të ishte Arbana, por gjithçka mbeti vetëm aludim.

Megjithatë, shqiptarët në merak për “Big Brother” duket se s’do të ndalen së pyeturi Arbanën për emisionin e tyre të preferuar, që s’dihet nëse do të kthehet sërish në ekran.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Ledri thùmbon kolegët: Dikush blen klikime, dikush gjëra të tjera! (FOTO)

Ledri Vula ka qenë dhe mbetet një nga reperët më të pëlqyer për publikun. Këngët e tij janë ndër më të dëgjuarat dhe ky sukses...

‘Si jeton me prinderit e Olsit?’/ Egli Tako habit me përgjigjen e saj! (FOTO)

Olsi Bylyku dhe Egli Tako janë një ndër çiftet më të komentuara të showbizit. Egli Tako, ka realizuar së fundmi një Q&A në Instagram, ku...

Aurela Gaçe thùmbon haptazi kolegët: Nuk kam lekë për të blerë…! (FOTO)

Aurela Gaçe apo siç e thërrasin ndryshe, diva e muzikës shqiptare, është një artiste shumë e dashur për publikun. Aurela ka pjesë e një interviste...

Marinën e ka ‘kàpur’ syri keq! Pas COVID i ndodh një tjetër íncídent! (FOTO)

Marina nuk flet shpesh për jetën e saj private, por kësaj here ajo ka kërkuar ndihmë nga ndjékësit pas një íncídenti që i ka...

Rita Ora i jep fund beqarisë! (FOTO)

Rita Ora dhe Taika Waititi janë martuar! Ata kanë zhvilluar një ceremoni të fshéhtë në Londër. “Ishte një ceremoni vërtet intime dhe super e veçantë...
error: Alert: Content is protected !!