Ballina Magazina Skàndal në PërPuthen +40! Naumi oféndon rende Linditën në takim (FOTO)

Skàndal në PërPuthen +40! Naumi oféndon rende Linditën në takim (FOTO)

Takimi i Linditës dhe Naumit nuk ka shkuar në mënyrën e duhur.

Ishte Lindita që kërkoi të përfundonte takimi pasi ndihej e bllòkuar dhe u shpreh se Naumi po e drídhte muhabetin teksa edhe Naumi tha se ndjehej po në të njëjtën mënyrë.

Ajo u shpreh e habitur sepse ai po i bënte komplimente deri në ato momente. Madje shtoi se nuk kanë për të thënë më asgjë me njëri-tjetrin.

Pas fjalorit fyes në takim me Linditën, Naumi është shprehur se nuk është pénduar aspak dhe ka vijuar me të njëjtën sjellje në studio.

Ndër të tjera, Naumi u shpreh se nuk e pranonte faktin që pronari i lokalit ishte afruar pranë tyre dhe vijoi sërish me oféndime ndaj Linditës.

Ndërkohë opioninisti Arjan Konomi e krítikoi ashpér veprimin e Naumit duke mos e justifikuar me asgjë.

Teksa ky i fundit nuk béri prapaktheu u shpreh se nuk ka shans që ti thojë ajo loqe që është një gjë tepër e éndë.

Lindita tha se Naumi kishte shprehur se  nuk ishte si Ndriçimi që ka bërë shkollën e jetës. Madje ai kishte përdorur edhe fjalor vùlgar duke e ofénduar deri tek familja.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Ledri thùmbon kolegët: Dikush blen klikime, dikush gjëra të tjera! (FOTO)

Ledri Vula ka qenë dhe mbetet një nga reperët më të pëlqyer për publikun. Këngët e tij janë ndër më të dëgjuarat dhe ky sukses...

‘Si jeton me prinderit e Olsit?’/ Egli Tako habit me përgjigjen e saj! (FOTO)

Olsi Bylyku dhe Egli Tako janë një ndër çiftet më të komentuara të showbizit. Egli Tako, ka realizuar së fundmi një Q&A në Instagram, ku...

Aurela Gaçe thùmbon haptazi kolegët: Nuk kam lekë për të blerë…! (FOTO)

Aurela Gaçe apo siç e thërrasin ndryshe, diva e muzikës shqiptare, është një artiste shumë e dashur për publikun. Aurela ka pjesë e një interviste...

Marinën e ka ‘kàpur’ syri keq! Pas COVID i ndodh një tjetër íncídent! (FOTO)

Marina nuk flet shpesh për jetën e saj private, por kësaj here ajo ka kërkuar ndihmë nga ndjékësit pas një íncídenti që i ka...

Rita Ora i jep fund beqarisë! (FOTO)

Rita Ora dhe Taika Waititi janë martuar! Ata kanë zhvilluar një ceremoni të fshéhtë në Londër. “Ishte një ceremoni vërtet intime dhe super e veçantë...
error: Alert: Content is protected !!