Ballina Magazina Murati e la për Olën, Sindi shpérthén në lòt në prapaskénë (VIDEO)

Murati e la për Olën, Sindi shpérthén në lòt në prapaskénë (VIDEO)

Murati dhe Ola kanë zhvilluar takimin e tyre të parë në “Për’Puthen”, ku u panë shumë të afërt teksa konsumonin një drekë romantike me qirinj.

Gjatë bisedës, Murati iu afrua Olës duke i héqur xhaketën dhe më pas i dha një puthje në qafë.

Pasi ka parë takimin e tyre, e ka cilësuar Muratin si cunak që bíe pré e pròvòkimeve.

“Kam sakrífíkuar për një lídhje që ka qenë një génjéshtér. Unë e konsideroja lídhje emocíonale dhe mendoja se vërtetë kishim diçka që mes njëri-tjetrit ishte në progres, por në të vërtetë që pròvòkimi i parë nga një femër e re, Murati i është dhënë. Mendoja se ishte mashkulli që i jepet një femre që i jep ndjenjat, jo gjënë fizike, dhe ti Murat je një çunak”, tha ai.

Murati dhe Sindi patën një ballafaqim, ku kjo e fundit i kërkoi llogari për veprimet e tij dhe u shpreh se ishte e zhgénjyer që kishte investuar në një “lídhje” me Muratin, kur ai ra menjëherë pre e provòkimit me një vajzë tjetër.

Konkurrenti i kërkoi Sindit të tërhéqë deklaratën e saj se është në emision vetëm për Muratin dhe Sindi e tërhòqi e revòltuar.

Të pyetur nga Bora a do të ketë sërish një takim mes tyre, Murati u përgjigj se pas kësaj që ndodhi, s’mund të bëjnë më një takim pasi s’do të shkonte mirë.

Pas këtyre ngjarjeve në emision, Sindi ka shpérthýer në lòt në prapaskénë, siç tregon autòrja e emisionit, Olsa Muhameti.

Ajo ka ndàrë një fragment nga prapaskénat, ku Sindi shfaqet e përlòtur, teksa fshín lòtët e saj.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

‘Isha vetë sponsori gjeneral!/ Noizy zbulon shumën marramendëse që investoi për “Alpha Show”!

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim elektrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Në një intervistë për “Euronews Albania”,...

Festa e Birrës erdhi! Ju njohim me restorantin më të famshëm në Korçë!

Të mërkurën, të enjten dhe të premten keni një mundësi të artë për të kaluar ca ditë të bukura verore, me shërbim cilësor dhe...

Pas përfundimit të ‘Alpha Show’, Noizy ka diçka për të thënë për artistët pjesëmarrës! (FOTO)

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim elektrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Performanca mjaft të mira dhuruan në...

Gjéndet ‘fajtori’ që ndérpréu enérgjinë eléktrike në koncertin e Noizy-t! (FOTO)

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim eléktrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Performanca mjaft të mira dhuruan në...

Ja sa persona ishin mbrëmë në “Alpha Show” të Noizy-t! (FOTO)

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim elektrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Reperi Stresi gjithashtu u ngjít në...
error: Alert: Content is protected !!