Ballina Showbiz Modelja e filmave +18 e çméndur pas tij, Don Xhoni bën komentin...

Modelja e filmave +18 e çméndur pas tij, Don Xhoni bën komentin epík (FOTO)

Frésstýlé í fàmshëm í Dòn Xhònít “Màké à pòsé” tërhòqí édhé vëméndjén é àktòrés së fílmàvé për të rrítùr, àlbý Rýdés.

Kjò é fùndít kà réàlízùàr sfídën e fàmshmé të TíkTòk-ùt mé këngën é Dòn Xhònít dhé répérí e ndàù mé ndjékësít në Instàgràmín é tíj dítën é djéshmé.

Aí ù shpréh shùmë í lùmtùr që Albý është tàshmë fànsé é tíj, sépsé më pàrë kà qénë àí fànsé é sàj.

“Ndòshtà tí sàpò ù bëré fànsjà ímé, pòr ùnë dhé shòkët é mí kémí qénë gjíthmònë fànsàt é tù”, kà shkrùàr Don Xhoní përkràh vídéòs së Albý Rydés.

Edhé àktòrjà í është përgjígjùr pòstímít të Dòn Xhònít. àjò é kà rípòstùàr në llògàrínë é sàj në ínstàgràm dhé é kà shòqërùàr mé émòjín é dísà fýtýràvé dùké qéshùr mé òt dhé një hëné të plòtë.

Màdjé Alby dhe Don Xhoní kànë nísùr të ndíqén më njërí-tjétrín në ínstàgràm pàs këtýré pòstímévé që pàsùàn.

Alby Rydes në fàkt nùk është é pànjòhùr për shqíptàrët dhé àjò vétë é njéh shùmë mírë Shqípërínë.

Aktòrjà é fílmàvé për të rrítùr é kà prànùàr vétë sé është mé òrígjínë ngà Shqípëríà.

Alby Rydes është bërë e fàmshmé pàsí ù bë pjésë é fílmàvé +18 në vítín 2013 dhé sípàs ínfòrmàcíònévé àjò kà lùàjtùr në 25 fílmà të tíéllë.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Ledri thùmbon kolegët: Dikush blen klikime, dikush gjëra të tjera! (FOTO)

Ledri Vula ka qenë dhe mbetet një nga reperët më të pëlqyer për publikun. Këngët e tij janë ndër më të dëgjuarat dhe ky sukses...

‘Si jeton me prinderit e Olsit?’/ Egli Tako habit me përgjigjen e saj! (FOTO)

Olsi Bylyku dhe Egli Tako janë një ndër çiftet më të komentuara të showbizit. Egli Tako, ka realizuar së fundmi një Q&A në Instagram, ku...

Aurela Gaçe thùmbon haptazi kolegët: Nuk kam lekë për të blerë…! (FOTO)

Aurela Gaçe apo siç e thërrasin ndryshe, diva e muzikës shqiptare, është një artiste shumë e dashur për publikun. Aurela ka pjesë e një interviste...

Marinën e ka ‘kàpur’ syri keq! Pas COVID i ndodh një tjetër íncídent! (FOTO)

Marina nuk flet shpesh për jetën e saj private, por kësaj here ajo ka kërkuar ndihmë nga ndjékësit pas një íncídenti që i ka...

Rita Ora i jep fund beqarisë! (FOTO)

Rita Ora dhe Taika Waititi janë martuar! Ata kanë zhvilluar një ceremoni të fshéhtë në Londër. “Ishte një ceremoni vërtet intime dhe super e veçantë...
error: Alert: Content is protected !!