Nëna e Mevlan Shabanit feston ditëlindjen e 52-të. Ai publikoi pamje nga festa e ditëlindjes derisa i shkroi edhe një urim duke e uruar për më të mirat.

Në këtë ditë të veçantë për të, Mevlani e ka emocíonuar me surprízën e tij. Në rrjet po qarkullojnë disa foto, ku Mevlani shihet duke i vendosur një varëse në qafë dhe ajo shumë e emocionuar ka shpérthýer në lòt.

Mevlani i ka bërë dhe dedikimin e veçantë në rrjetet sociale ku shkruante:

“Ti e din qe un jam fjal pak dhe me vepra shumë. Kështuqe falenderoj shumë zotin qe kam nje Nënë si ti dhe ishallah te behesh dhe 100 tjera dhe allahu te rujte🙏❤️❤️”.

Ndryshe, komentet e shumta mori postimi i protagonistit të programit teksa mori urime të shumta për ditëlindjen e nënës së tij.

Edhe pse shumë fansa prisnin një koment nga ana e Ledjanës, deri tani kjo e fundit nuk ka reaguar në këtë postim të Mevlanit në Instagram. Ndoshta e ka uruar privatisht…

https://www.youtube.com/watch?v=nnQQeAx25HU

 

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!