Ballina Magazina Lòt, akùza dhe deklarata të forta, gjithçka që ndodhi në takimin mes...

Lòt, akùza dhe deklarata të forta, gjithçka që ndodhi në takimin mes Ledjanës dhe Mevlanit (VIDEO)

Ledjana dhe Mevlani që tashmë janë deklaruar vetëm për njëri-tjetrin në “Për’Puthen”, sot kanë pasur takimin e radhës.

Mirëpo ndërkohë që të gjithë prisnin më shumë romanticitet dhe afrimitet mes tyre, takimi nisi shumë keq.

Ndërkohë që Mevlani po përpíqej të afrohej, Ledjana shpërtheu në lot dhe kjo gjë i habiti të gjithë.

Ledjana tha se ndjehej kéq, për shkàk se Mevlani tàllet me të, ndërkohë që ky i fundit kërkoi të fíkeshin kamerat për shkak të situatës së rénduar.

“Arritëm shpirt, tek vendi i ngjàrjes. Fikni njëherë kamerat, se ndoshta s’do me dal në takim, mos të humbim kohë kot. Na thuaj ta dimë”, u shpreh Mevlani.

Kjo gjë u diskutua edhe në studio dhe Ledjana tha se ndjehet keq sepse Mevlani nuk ka siguri ndàj saj.

Megjithatë gjërat mes tyre u përmirësuan dhe takimi u mbyll më së miri.

Pasi shkëmbyen disa puthje me njëri-tjetrin, Ledjana i kërkoi Mevlanit që të mos largohet kurrë prej saj dhe ai i pëshpëriti në vesh “Të premtoj”.

Gjithashtu ai bëri deklaratën e fortë duke thënë se ka rënë në dashuri me Ledjanën, ndërsa kjo e fundit u shpreh se është ende në fazat e pëlqimit për Mevlanin.

Ledjana konfirmoi edhe një herë në studio se asaj nuk i pëlqen shumë intímiteti para kamerave, sepse as familja e saj nuk e pret mirë këtë gjë.

Ajo tregoi se janë takuar disa herë me Mevlanin jashtë studios dhe kanë shkémbyer puthje me njëri-tjetrin kur kanë qenë në privatësi.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

A do jetë Stresi pjesë e koncertit të Noizyt? Ja ku e keni përgjigjen përfundimtare! (VIDEO)

“Alpha Show” do të jetë koncerti madhështor i Noizy-t! Shumë artistë shqiptarë e të huaj do të performojnë në skenën gjigante. Por a do të...

Ritem veror dhe tekst bànal, kjo është kënga e Era Istrefit dhe Mozzik që u anullua! (VIDEO)

Të gjithë po prisnim të dëgjonim për herë të parë një bashkëpunim mes dy artistëve më në zë të momentit, Mozzik dhe Era Istrefit. Vetë...

Noizy publikon këngën e re, Loredana pjesë e klipit si dikur me Mozzik! (FOTO)

Noizy ka publikuar këngën e tij më të re dhe surprizë: Ashtu siç u kishim njoftuar, në klip shfaqet edhe reperja Loredana! Kënga “Benzi i...

‘Alpha Show’ është gati! Noizy tregon se ç’pritet të ndodhë gjatë natës së sotme! (FOTO)

Prej disa javësh reperi i mirënjohur Noizy ka njoftuar për një koncert i cili do të bëjë bashkë fansat e tij të rinj, por...

Donaldi rikthen trekëndëshin e dashurisë, ja cili është dedikimi që po çménd rrjetin! (FOTO)

Të gjithë e dimë se pas ngjàrjeve të ndodhura në “Big Brother Vip” çdo tekst i Donaldit është një dedikim për Bora Zemanin. Qoftë për...
error: Alert: Content is protected !!