Ballina Magazina Mes Atdheut dhe Antonelës ndodh gjithçka në takim! Plàsin akùzat në studio...

Mes Atdheut dhe Antonelës ndodh gjithçka në takim! Plàsin akùzat në studio (VIDEO)

Pas rikthimit të Atdheut në “Për’Puthen”, ditën e sotme u trànsmetua takimi i parë i tij me Antonelën.

Ndryshe nga ç’pritej, takimi i tyre ishte më romantik se ç’duhej dhe të dy ata i harruan menjëherë akuzat dhe kundër akùzat për njëri-tjetrin.

Atdheu i dhuroi Antonelës një arush të madh dhe ajo i dhuroi një puthje në faqe.

Gjithashtu ata kërcyen me njëri-tjetrin nén ritmet e një violine dhe u shfaqën shumë të afërt.

Atdheu i bëri edhe mesazh Antonelës në këmbë, diçka që u duk se asaj i pëlqeu shumë.

Gjatë takimit Antonela i tha Atdheut se ai trazoi ujërat në emision dhe nuk harroi të përmendte deklaratat e Blerimit dhe Rinianit, që ju kthyen asaj kundër me rikthimin e djalit nga Kosova.

Sindi mendon se marrëdhënia mes Antonelës dhe Atdheut nuk është aspak e vërtetë. Pas takimit të tyre të parë, Antonela dëgjoi opinionistin dhe tha se nuk do të bëjë dashuri pa u zënë.

Ndërsa Sindi e cilëson si veprim aspak normal që të akùzosh dikë për maniak seksual dhe për puthje me zor e më pas shfaqet si e dashuruar.

“I tràzove ujërat, një hoqi dorë nga unë, njëri çfarë nuk bëri. Ata thonë të vijnë edhe 100 Atdhe, nuk ka problem”, u shpreh Antonela.

Kjo gjë nuk i pëlqeu aspak Blerimit, i cili shpërtheu kundër Antonelës. Ai u shpreh se Antonela ka probleme me personalitetin, sepse në fillim e ofendoi Atdheun ndërsa tani shfaqet shumë e afërt përkrah tij.

“Ndërgjegjja të ka marrë kallo. Doja të pyes Atdheun? Ç’mendim kanë familjarët për nénçmimin, shtrémbérimin e mbiemrit? Mua nëse më nénçmon mbiemrin, ma ka sharë të gjithë familjen.

Nuk i pranon krítíkat. Nuk është révoltim, por diskutim. Duroji bisedat. Nuk kam njohur njeri në jetën time që ka bërë kështu ndryshime drastike në personalitet. Unë uroj që të duhen”, u shpreh Blerimi i révoltuar.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

‘Isha vetë sponsori gjeneral!/ Noizy zbulon shumën marramendëse që investoi për “Alpha Show”!

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim elektrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Në një intervistë për “Euronews Albania”,...

Festa e Birrës erdhi! Ju njohim me restorantin më të famshëm në Korçë!

Të mërkurën, të enjten dhe të premten keni një mundësi të artë për të kaluar ca ditë të bukura verore, me shërbim cilësor dhe...

Pas përfundimit të ‘Alpha Show’, Noizy ka diçka për të thënë për artistët pjesëmarrës! (FOTO)

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim elektrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Performanca mjaft të mira dhuruan në...

Gjéndet ‘fajtori’ që ndérpréu enérgjinë eléktrike në koncertin e Noizy-t! (FOTO)

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim eléktrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Performanca mjaft të mira dhuruan në...

Ja sa persona ishin mbrëmë në “Alpha Show” të Noizy-t! (FOTO)

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim elektrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Reperi Stresi gjithashtu u ngjít në...
error: Alert: Content is protected !!