Ballina Magazina Melisa publikon klipin e ri dhe konfirmon lidhjen me Andin (VIDEO)

Melisa publikon klipin e ri dhe konfirmon lidhjen me Andin (VIDEO)

Po, ndodhi ajo që të gjithë po prísním prej kohësh: Melisa dhe Andi kanë konfirmuar më në fund lídhjen e tyre.

Sigurisht, gjetën mënyrën më të mirë për ta treguar: Videoklipin e ri të Melisës!

Kënga e re e ish-konkùrrentes së “PërPuthen” titullohet “Leje” dhe siç u bë e ditur edhe më herët, protagonist në videoklip ishte Andi. 

Pas shikimeve provòkuese me njëri-tjetrin, Melisës që i këndon dhe Andit që lé “të dashurën” për Melisën, më në fund ndodh edhe puthja e shumëpritur!

Për më tepër, ndíqeni vetë videon: Prej kohësh, lart e poshtë po flitej se Andi dhe Melisa janë në një lídhje së bashku.

Ata janë parë shpesh në shoqërinë e njëri-tjetrit, me të njëjtat rroba e në të njëjtën banesë, por asnjëherë s’e kanë pranuar publikisht romancën e tyre.E pranuan më në fund, Andi dhe Melisa puthen në buzë para gjithë  shqiptarëve (FOTO LAJM) – Albeu.com U desh ky videoklip i Melisës, që një Shqipëri të mësonte nga vetë ata diçka që dihej prej kohësh (lídhja e tyre).

Pra, pas Teas dhe Beartit, Melisa dhe Andi janë zyrtarisht çifti i dytë nga “Për’Puthen”, që gjithashtu u krijua jashtë emisionit dhe s’preferoi të ndànte gjithçka me publikun.

Megjithëse projekti i parë i Melisës, “U kry”, u krítíkua shumë nga publiku dhe ajo u akùzua për auto-tune, Melisa ka treguar që s’ka ndërmend të ndalet dhe pas “Leje” me siguri do të kemi të tjera projekte nga ajo.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Ledri Vula dhe Dua Lipa në një përqàfim pas ndàrjes së tyre

“Sunny Hill Festival” ishte krýefjala e javës. Performancat e artistëve të huaj dhe shqiptarë eléktrizuan skenën e madhe. Gjithashtu, Dua Lipa pérformoi në skenë duke...

Ledri thùmbon kolegët: Dikush blen klikime, dikush gjëra të tjera! (FOTO)

Ledri Vula ka qenë dhe mbetet një nga reperët më të pëlqyer për publikun. Këngët e tij janë ndër më të dëgjuarat dhe ky sukses...

‘Si jeton me prinderit e Olsit?’/ Egli Tako habit me përgjigjen e saj! (FOTO)

Olsi Bylyku dhe Egli Tako janë një ndër çiftet më të komentuara të showbizit. Egli Tako, ka realizuar së fundmi një Q&A në Instagram, ku...

Aurela Gaçe thùmbon haptazi kolegët: Nuk kam lekë për të blerë…! (FOTO)

Aurela Gaçe apo siç e thërrasin ndryshe, diva e muzikës shqiptare, është një artiste shumë e dashur për publikun. Aurela ka pjesë e një interviste...

Marinën e ka ‘kàpur’ syri keq! Pas COVID i ndodh një tjetër íncídent! (FOTO)

Marina nuk flet shpesh për jetën e saj private, por kësaj here ajo ka kërkuar ndihmë nga ndjékësit pas një íncídenti që i ka...
error: Alert: Content is protected !!