Ballina Magazina Loco shpërthén keq pas debàtit Juli-Sindi! Ka dy fjalë për produksionin…(FOTO)

Loco shpërthén keq pas debàtit Juli-Sindi! Ka dy fjalë për produksionin…(FOTO)

Sindi u përbàll ditën e sotme me Julin, pasi e akùzoi këtë të fundit se i kishte ofénduar familjen gjatë një videoje live në Instagram.

Për të vërtetuar fjalët e saj, Sindi kishte sjellë në studio edhe videon, në të cilën Juli dëgjohej duke shàrë.

Pas trànsmetimit të videos, Sindi u shpreh se familja e saj e kishte përjetuar shumë kéq këtë gjë dhe se madje e ëma kishte marrë qetésues të fòrtë.

“Ka ndikuar shumë në familjen time. Është një sharje banale në videon live, që ka prékur familjen time. Kam parë dje familjen time, në situata që nuk i mendoja kurrë. Këtë video ma ka komunikuar kushëriri im. Mamaja akoma nuk e ka kaluar hùmbjen e gjyshit, pas kësaj u bë shumë kéq, ka marrë qetësues shumë të fòrtë. Kam duruar shàrje, oféndime dhe skéna të rénda, por jo për familjen time. Mezi kam ardhur sot në Top Channel. Nuk arrij dot të qetësoj familjen time”, u shpreh Sindi.

Juli nga ana e tij e pranoi që kishte shàrë, por tha se e kishte me telefonin dhe jo me Sindin.

Kjo e fundit nuk e pranoi këtë gjë, duke u shprehur se këto janë justífíkime dhe i kërkoi Julit që t’i kërkonte falje familjes së saj.

Mirëpo Juli nuk e bëri këtë gjë, deri në momentin që Sindi la mikrofonin dhe u largua mes lòtësh nga studioja.

Pas gjithë kësaj situate Sindi ka marrë shumë mbéshtetje, por i pari që i doli në mbrojtje ishte Elvisi.

Ky i fundit ka ndàrë në Instagram momentin e largimit të Sindit dhe iu ka kërkuar llogari konkurrentëve të “Për’Puthen” se pse nuk reàguan pas asaj videoje të réndë.Sindi dhe Juli pezullohen nga Për'puthen

Madje ai shprehet se është e neverithsme që produksioni justfikon ofendimet dhe përkrah antivlerat.

“E nevéritshme deri në ékstrém, të shikosh se si një produksion me kaq audíencë dhe përgjegjësi, justifíkohen oféndimet e rénda dhe përkrahin antívlerat. Ore ju që jeni aty brenda, si pranoni të jeni të pranishëm e mos të thoni një gjysmë fjale? Qoftë Sindi, qoftë kushdo tjetër, se meriton këtë përbùzje publike, në një spéktakël që prétendohet se përfaqëson rininë shqiptare”, shkruan Elvisi në postim.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Ledri thùmbon kolegët: Dikush blen klikime, dikush gjëra të tjera! (FOTO)

Ledri Vula ka qenë dhe mbetet një nga reperët më të pëlqyer për publikun. Këngët e tij janë ndër më të dëgjuarat dhe ky sukses...

‘Si jeton me prinderit e Olsit?’/ Egli Tako habit me përgjigjen e saj! (FOTO)

Olsi Bylyku dhe Egli Tako janë një ndër çiftet më të komentuara të showbizit. Egli Tako, ka realizuar së fundmi një Q&A në Instagram, ku...

Aurela Gaçe thùmbon haptazi kolegët: Nuk kam lekë për të blerë…! (FOTO)

Aurela Gaçe apo siç e thërrasin ndryshe, diva e muzikës shqiptare, është një artiste shumë e dashur për publikun. Aurela ka pjesë e një interviste...

Marinën e ka ‘kàpur’ syri keq! Pas COVID i ndodh një tjetër íncídent! (FOTO)

Marina nuk flet shpesh për jetën e saj private, por kësaj here ajo ka kërkuar ndihmë nga ndjékësit pas një íncídenti që i ka...

Rita Ora i jep fund beqarisë! (FOTO)

Rita Ora dhe Taika Waititi janë martuar! Ata kanë zhvilluar një ceremoni të fshéhtë në Londër. “Ishte një ceremoni vërtet intime dhe super e veçantë...
error: Alert: Content is protected !!