Ballina Magazina Sot një 'bishë' e vërtetë por ja si dukej Ledjana para se...

Sot një ‘bishë’ e vërtetë por ja si dukej Ledjana para se të hynte në ‘PërPuthen’ (FOTO)

Ledjana Prenga u bë shumë e njohur pas hyrjes në “Përputhen”, ku gjeti dhe dashurinë dhe sot është çift me Mevlanin.

Që në fillimet e tyre, ata kanë deklaruar pëlqim për njëri-tjetrin, ndaj do të dalin “të përputhur” nga ky emision.

Mevlani dhe Ledjana kanë treguar në puntatën e kaluar të Për’Puthen se kanë në plan që të largohen nga emisioni.

Ledjana e ka shprehur edhe më parë që kamerat ndikojnë tek ajo dhe tani çifti dëshiron ta jetojnë jashtë historinë e tyre të dashurisë.

Ajo është dhe një nga vajzat më simpatike të emisionit, por para famës ka patur një pamje tjetër.

Mediat ne Shqiperi, kan siguruar disa foto të konkurrentes para se të bëhej e njohur, ku duket në fakt ndryshe nga sot.

Në disa prej fotove Ledjana shfaqet duke pòzuar në palestër dhe ka të njëjtat forma bòmbastike si sot.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

‘Isha vetë sponsori gjeneral!/ Noizy zbulon shumën marramendëse që investoi për “Alpha Show”!

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim elektrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Në një intervistë për “Euronews Albania”,...

Festa e Birrës erdhi! Ju njohim me restorantin më të famshëm në Korçë!

Të mërkurën, të enjten dhe të premten keni një mundësi të artë për të kaluar ca ditë të bukura verore, me shërbim cilësor dhe...

Pas përfundimit të ‘Alpha Show’, Noizy ka diçka për të thënë për artistët pjesëmarrës! (FOTO)

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim elektrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Performanca mjaft të mira dhuruan në...

Gjéndet ‘fajtori’ që ndérpréu enérgjinë eléktrike në koncertin e Noizy-t! (FOTO)

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim eléktrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Performanca mjaft të mira dhuruan në...

Ja sa persona ishin mbrëmë në “Alpha Show” të Noizy-t! (FOTO)

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim elektrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Reperi Stresi gjithashtu u ngjít në...
error: Alert: Content is protected !!