Ish-konkurrenti i “Për’Puthen”, Kristiani Marcinaj ka qenë së fundmi i ftuar në emisionin “Shqipëria Live” që trànsmetohet në Top Channel.

Ndër të tjera ai ka hédhur akùzën e fòrtë kundrejt Ledjanës duke thënë se kjo e fundit nuk ka pasur asnjëherë ndjénja për Mevlanin.

“Ledjana po bën thjesht një lojë dhe nuk ka patur asnjëherë ndjenja për Mevlanin. Jam shumë i sigurtë. Pse ju fíkën ndjenjat rastësisht, nga kjo që ndodhi së fundmi, reàgimi i Ledjanës. Po kur qan, varet sa aftësi aktoreske mund të kesh. Femra ka íntelígjencën emocíonale që dhe të sillet sikur qàn dhe në momentin që nuk e ndjen të qàjë. Mevlani ka një moshë që di t’i marri mirë vendimet për veten dhe nuk e ka të nevojshme sugjerimet”, është shprehur Kristiani.

Ai i referohet takimit të fundit që dyshja kishin pasi u deklaruan vetëm për njëri-tjetrin në “Për’Puthen”.

Në një kohë që të gjithë prisnin më shumë romanticitet dhe afrimitet mes tyre, takimi nisi shumë keq.

Ndërkohë që Mevlani po përpíqej të afrohej, Ledjana shpérthéu në lòt dhe kjo gjë i habiti të gjithë.Të gjithë po thonë se Mevlani dhe Ledjana janë zënë, ja si qëndron e vërteta

Ledjana tha se ndjéhej keq, për shkàk se Mevlani tàllet me të, ndërkohë që ky i fundit kërkoi të fikeshin kamerat për shkàk të situatës së rénduar.

“Arritëm shpirt, tek vendi i ngjarjes. Fikni njëherë kamerat, se ndoshta s’do me dal në takim, mos të humbim kohë kot. Na thuaj ta dimë”, u shpreh Mevlani.

Kjo gjë u diskutua edhe në studio dhe Ledjana tha se ndjehet keq sepse Mevlani nuk ka siguri ndaj saj. Megjithatë gjërat mes tyre u përmirësuan dhe takimi u mbyll më së miri pasi Mevlani tha se ka rënë në dashuri me të.  Një mjek popullor i bashkohet Përputhen, pretendon se ka shëruar sëmundje  të pashërueshme - Gazeta Express

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!