Ballina Magazina Kush je ti? Najada Çomo habít të gjithë me 'look'-un e ri!...

Kush je ti? Najada Çomo habít të gjithë me ‘look’-un e ri! (FOTO)

Najada Çomo është një ndër emrat më të përfolur kohët e fundit për pozícíonin që ajo ka në mjékësi në lùftën kùndër Covid-19 dhe së fundmi mbi kandidaturën e saj të bujshme për deputete.

Një ndër gjërat që e ídentifíkonin atë ishin flokët në të kuqe të ndézur dhe vetullat të zeza të theksuara, por sot “e bràktisi” këtë ‘look’.

Ajo ka qenë e ftuar këtë mbrëmje në “Piter Pan” ku dhe u shfaq me një pamje krejtësisht tjetër me flokë në ngjyrë më të çelët dhe më pranë kafes së hapur, gjithashtu edhe vetullat shumë natyrale.

Epo s’ka dyshím që të gjithë u surprízuam nga ‘look’-u më i ri i doktoreshës më të përfolur në vend.

Ajo ka treguar një nga historitë më të bukura që ajo mban mend në profesionin e saj: se si e takoi 20 vite më vonë, një djalë të cilit i kishte shpëtuar jetën kur lindi.Najada Çomo

“Spítali ka edhe histori të vështíra, edhe histori të gëzuara. Më të gëzuarat janë kur njerëzit shërohen dhe më të vështírat janë kur njerëzit nuk jetojnë më. Përveç se janë shëruar shumë njerëz nga Covid-19, gjatë këtij viti sigurisht që një ngjarje që mua më ka lénë gjurmë është kur përpara 20 vitesh, ka qenë e shtrùar një grua e re, e cila ishte shtatzënë. Ajo duhet të lindte para kohe sepse ashtu ishte historia e sëmùndjes dhe unë isha e detyruar ta çoja natën për të lindur bebin në kushte të vështira.

Dhe aty historia ime me atë grua u mbyll sepse puna vazhdoi përdit. Unë nuk e dija, por pas 20 vitesh ajo gruaja u shtrua përsëri në spítal dhe më thotë mua që ky është ai djali, që ishte një djalë 19 vjeç, që ka shpëtuar atëherë përpara 20 vitesh. Sigurisht që për mua ishte një kujtim shumë i bukur nga ana profesionale”, u shpreh Çomo.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

A do jetë Stresi pjesë e koncertit të Noizyt? Ja ku e keni përgjigjen përfundimtare! (VIDEO)

“Alpha Show” do të jetë koncerti madhështor i Noizy-t! Shumë artistë shqiptarë e të huaj do të performojnë në skenën gjigante. Por a do të...

Ritem veror dhe tekst bànal, kjo është kënga e Era Istrefit dhe Mozzik që u anullua! (VIDEO)

Të gjithë po prisnim të dëgjonim për herë të parë një bashkëpunim mes dy artistëve më në zë të momentit, Mozzik dhe Era Istrefit. Vetë...

Noizy publikon këngën e re, Loredana pjesë e klipit si dikur me Mozzik! (FOTO)

Noizy ka publikuar këngën e tij më të re dhe surprizë: Ashtu siç u kishim njoftuar, në klip shfaqet edhe reperja Loredana! Kënga “Benzi i...

‘Alpha Show’ është gati! Noizy tregon se ç’pritet të ndodhë gjatë natës së sotme! (FOTO)

Prej disa javësh reperi i mirënjohur Noizy ka njoftuar për një koncert i cili do të bëjë bashkë fansat e tij të rinj, por...

Donaldi rikthen trekëndëshin e dashurisë, ja cili është dedikimi që po çménd rrjetin! (FOTO)

Të gjithë e dimë se pas ngjàrjeve të ndodhura në “Big Brother Vip” çdo tekst i Donaldit është një dedikim për Bora Zemanin. Qoftë për...
error: Alert: Content is protected !!