Tea ka qenë një nga emrat më të përfolur kohët e fundit, edhe pse ka qëndruar larg ekranit.

Ndàrja e saj nga Bearti është diskutuar gjerë e gjatë dhe dyshja duket se nuk kanë ndërmend të kthehen më pas.

Megjithatë, Tea ka adhurues të fshéhtë, madje edhe brenda “Për’Puthen” që kërkojnë rikthimin e saj.

Tea ka zhvilluar së fundmi një bisedë vírtuale me ndjékësit e saj dhe ndër të tjera ka rénë në sy një pyetje që i ka drejtuar Juli.

Ky fundit e ka pyetur Tean nëse do të futej sërish në “Për’Puthen” dhe kjo nuk është hera e parë që Juli interesohet për këtë gjë.Juli kërkon rikthimin e Teas në 'Përputhen' dhe ja përgjigja që mori

Mirëpo Tea ja ka “prérë ëndrrat” në mes Julit me përgjigjen e saj.

“Pse s’të mjaftojnë vajzat që ke aty o Juli?”, i është kthyer ajo.

Siç duket Julit i ka mbetur péng që nuk e ka njohur Tean në emision, por tani mund të ketë mundësinë të bëj një takim jashtë me të, duke qenë se ajo është edhe beqare.

Nga ana tjetër gjatë bisedës me fansat, Tea ka treguar se do t’i jepte më shumë një shans një personi të thjeshtë dhe jo dikujt të famshëm.

“Do i jepje një shans një personi normal, një personi jashtë kamerave, punëtor dhe me këmbë në tokë?”, e ka pyetur në ndjékës.

“Do preferoja më shumë këtë në fakt. Fama i bën njerëzit shumë të komplíkuar.”, është përgjigjur Tea.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!