Protagonistja e emisionit “Për’puthen”, Jasmina Kadriu, ka qenë shumë e përfolur kohëve të fundit për romancën e saj me Andin.

Pasi në rrjetet sociale qarkulloi një video ku Jasmina dukej mjaft e afërt me Atdheun, konkurrentja e “Për’puthen” ka reàguar përmes një postimi në “Instastory”.

Ajo shkruan se kishte thënë më herët se do të fliste për çdo gjë të hënën, por nuk ndodhi për arsye kohe.

“Ju thashë që të hënën do flitej çdo gjë, por nuk kishte kohë televizive siç u pa shumë mirë nga rrjedha e ngjàrjeve!

“Këtu jemi, nuk ikëm do sqarohemi”, ka shkruar Jasmina duke e shoqëruar me një emoji zemre të bardhë.

Tani ajo i bëri akoma më shumë kuriozë se për çfarë do flasë, pasi në fillim menduam se do flasë për Andin.U kap në momente intime me Atdheun, reagon Jasmina: Do flisja, por...

Por duket se situata qenka ndryshe, pasi imazhet e postuara sot, Jasmina dhe Atdheu duken mjaft të lumtur pranë njëri-tjetrit, ku nuk mungojnë momentet intíme.

Teksa dyshja filluan të shprehinin dashurinë për njëri-tjetrin publikisht, në medie është duke qarkulluar diçka tjetër. Bëhet fjalë për një video ku shihet Jasmina duke u puthur me një vajzë.

E që për të, ajo tregoi se kanë shoqëri që 12 vite së bashku dhe më herët ka qenë pjesë e ekraneve televizive si Xhoi i reality show ‘Aventurierët’ ku asaj kohe mori vëmendje të madhe dhe shumë kritika. Vallë Jasmina është lezbíke? Këtë do e vërtetojë koha…

 

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!