Ballina Showbiz Jasmina na prezantoi me të ëmën: "Më e mirë e ëma se...

Jasmina na prezantoi me të ëmën: “Më e mirë e ëma se e bija” (FOTO)

Tashmë konkurrentët e emisionit “PërPuthen” janë qendër e opinionit dhe mediave rozë

Konkurrentja Jasmina Kadriu u bë e njohur fal hyrjes në emision . Ajo është një ndër konkurrentet më të folura të momentit.

Jeta private e Jasmines po thuajse është krejtësisht e mbyllur, pasi shumë pak publikon foto apo video me të.

Madje, duket se ajo nuk preforen as të na njohë me familjarët e saj, apo miqtë e afërt.

Por, në rrjetet sociale po qarkullon një fotografi e konkurrentes me nënën e saj, ku të gjithë kanë komentuar mbi ngjashmërinë, madje disa nuk kanë nguruar të komentojnë as faktin se “Më e mirë e ëma se e bija”.

Nuk thonë kot “dardha bie nën dardhë”.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

A do jetë Stresi pjesë e koncertit të Noizyt? Ja ku e keni përgjigjen përfundimtare! (VIDEO)

“Alpha Show” do të jetë koncerti madhështor i Noizy-t! Shumë artistë shqiptarë e të huaj do të performojnë në skenën gjigante. Por a do të...

Ritem veror dhe tekst bànal, kjo është kënga e Era Istrefit dhe Mozzik që u anullua! (VIDEO)

Të gjithë po prisnim të dëgjonim për herë të parë një bashkëpunim mes dy artistëve më në zë të momentit, Mozzik dhe Era Istrefit. Vetë...

Noizy publikon këngën e re, Loredana pjesë e klipit si dikur me Mozzik! (FOTO)

Noizy ka publikuar këngën e tij më të re dhe surprizë: Ashtu siç u kishim njoftuar, në klip shfaqet edhe reperja Loredana! Kënga “Benzi i...

‘Alpha Show’ është gati! Noizy tregon se ç’pritet të ndodhë gjatë natës së sotme! (FOTO)

Prej disa javësh reperi i mirënjohur Noizy ka njoftuar për një koncert i cili do të bëjë bashkë fansat e tij të rinj, por...

Donaldi rikthen trekëndëshin e dashurisë, ja cili është dedikimi që po çménd rrjetin! (FOTO)

Të gjithë e dimë se pas ngjàrjeve të ndodhura në “Big Brother Vip” çdo tekst i Donaldit është një dedikim për Bora Zemanin. Qoftë për...
error: Alert: Content is protected !!