Jasmina dhe Andi kanë qenë prej javësh të tëra një ndër çiftet më të komentuar të këtij edicioni të dytë të “Për’Puthen”.

Ata rrémbyen vëmendjen e publikun që me takimin e tyre të parë, ku shfaqën afrimitet të madh me njëri-tjetrin.

Më tej, Jasmina befasoi me vendimin e papritur në “Për’Puthen Prime”, teksa u çua dhe i dhuroi Andit një puthje në buzë në mes të studios.

Jasmina u pa shumë e emocíonuar pas puthjes me Andin dhe gjithashtu i konfirmoi Arjanit se kishte përjetuar aq shumë emocíone, sa kishte nisur të drídhej prej tyre.

Ajo e ka pranuar që prej fillimit tërhéqjen për Andin dhe duket se ky pëlqim po i kthehet në ndjenjë më të fortë.

Për t’i vërtetuar Jasminës se është seríoz në njohjen me të, Andi deklaroi më herët që është vetëm për Jasminën në emision, ndërsa të njëjtën gjë bëri disa ditë më parë edhe Jasmina.Jasmina poston foton provokuese, Andi ka diçka për t'i thënë: Nëse...(FOTO)  - Vip-Magazine.al

Tashmë, ata janë ekskluzivisht për njëri-tjetrin dhe s’e kanë pròblem të ndàjnë në rrjete sociale momentet e tyre të bukura edhe jashtë studios.

Për personat e zemrës, Jasmina ka bërë sot gjestin e bukur.

Ajo ka marrë një varëse floriri me shkronjën A, inicíalin e emrin të mamasë së saj dhe sigurisht inicialin e emrin të Andit!

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!